Jump to content
bbh_blocked_dnftl

Блиц "интервю" със sestrata na doktora

- Представи се с няколко думи пред читателите на CS1.BG - Кой си / от къде си / с какво се занимаваш. 
Казвам се Любомира от гр. София и в момента се занимавам с домакинска работа.

- Как ти хрумна твоят никнейм? Защо “sestrata na doktora” а не друг? 
С брат ми играехме Counter-Strike заедно, той се пишеше doktora. Аз съм по-голяма, но никога не се е обръщал към мен с "како", а със сестро (от малък). По тази причина всички приятели и играчи започнаха да ми казват сестро. Беше ми писнало да си измислям никове,а и основния вече не ме кефеше,та реших да се напиша sestrata na doktora,поне и официално да стана сестро.

- Кога се присъедини към CS1.BG и как зае поста Head Admin? 
Бях админ в reload, смени се името и всичко, знаех за новия проект и естествено си подадох кандидатура за cs1. Бях одобрена, супер щастлива, благодарна и така до днес. За Head Admin хм..

- Как се запали по играта и кога? 
От брат ми се запалих. Гледах го докато играеше ,хареса ми и поисках да опитам. Влюбих се в cs ,това е. Тъй като съм моногамна,все още съм влюбена :). Това важи и за cs1 ,до ден днешен. Действието с влюбването в играта се развива в далечната 2000 година.

- Какво те мотивира да продължаваш да си част от екипът? 
Отговорът е във въпроса - екипът ! Също така и това,че се разбирам с всички ме мотивира да не се отказвам . Харесва ми да съм част от cs1 ,кефят ме , уважаваме се,разбираме се и т.н.

- Имаш ли запомнящ се момент свързан с играта даден сървър, който никога няма да забравиш? 
Deathmatch ,а моментът, който няма да забравя никога е (защото ми се напомня периодично ) - баннах братовчеда на мъжа ми за AimHack  без да ми мигне окото хи-хи .

- Какво мислиш за новата версия на CS, а именно CS:GO? 
А бе...

- Любима книга, сериал, филм и личност, на които се възхищаваш?
Лорна Дун- Ричард Блакмор .Възхищавам се на майка ми, която и до ден днешен не спира да се грижи за нас, сама, въпреки всичко и всички! 

- Имаш ли други любими игри освен CS които играеш? 
На телефона от фейсбук тъпотиите. Нищо  друго. Cs ми е страст

- Благодаря ти за отделеното време, финални думи? 
Успех! 


0 теми в този форум

There are no topics in this forum yet

×
×
  • Създай ново...