Jump to content

Кандидат за админ [ tasi ]

tasi

Recommended Posts

Надявам се си приключил със своеволията / да сменяш карти когато ти падне без да питаш играчите , да се заяждаш , да наблюдаваш повече и най-вече да използваш Соунд преди да наложиш Бан и тн. /

Според мен , момчето наистина се взе в ръце и упорито остана при нас ,докладваше за нередности , дори след свалянето на правата/което говори за работата му в екип/.Няколко пъти му писах за помощ за разни неща и нито веднъж не ми отказа.Според мен заслужава втори шанс.От там нататък сам ще си покаже дали е сериозен или ни е замазвал очите..

ДА от мен - Успех и Весели празници!  :z_1: 

От мене имаш НЕ !! Това , че си активен във форума (като коментираш , каквото намериш без да си адекватен по темата) не значи , че ти е дошъл акъла в главата. То ако ставаше така за 1-2 седмици , както ти твърдиш ехееееееее .. RIP психиатрични клиники.

Подкрепям Живков за неадекватно отношение по темите и добавям от себе си абсолютното му безхаберие към играчите, които господина никога  не е виждал из сървърите, което само по себе си говори, че не само няма никакво мнение относно всеки кандидат, ами на всичкото отгоре му дава негатив. Не знам от къде се е породила всичката тази агресия и компекси в тази личност, но аз лично не забелязвам никаква промяна в него (това, че не пиша не значи, че не наблюдавам повечето, да не кажа всички играчи) и съответно моментално му давам моя негативен глас! Такъв човек няма място в екипа.

От мене имаш НЕ !! Това , че си активен във форума (като коментираш , каквото намериш без да си адекватен по темата) не значи , че ти е дошъл акъла в главата. То ако ставаше така за 1-2 седмици , както ти твърдиш ехееееееее .. RIP психиатрични клиники.

точно и ясно НЕ и от мен 

Само това ще напиша в кандидатурата си като едит че оценката ми за кандидат админите е НЕ защото няма как човек с 1 мнение в форума най много 3 да ми се кандидатира той не знае нищо в случая и моля също така не ми отговаряйте на това казвам защо оценката ми за повечето е НЕ Това е просто и ясно :) Благодаря 

Не

Нищо против tasi нямам и BELLISIOMMO е прав, че заслужава втори шанс. Все пак всеки заслужава втори шанс.

За класик незнам, защото влизам по-често в джъмп като сме играли е имало нужда от админ. Според мен си е взел поука.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...