Jump to content

Кандидат за админ: 'BODYROCKKc0bRaTa'

BODYROCKKc0bRaTa

Recommended Posts

Погледни как са направени другите кандидатури и твоята - както и да е това не е моя работа..

Добър играч си ,но на моменти си малко по емоционален / избухлив , няколко пъти съм те гаг-вал ,и съм ти правил забележка за заяждане с играчи.

Както обикновено първата ти активност във форума е с цел кандидатура , без доклади, да видим уменията и способността ти, без време да ни опознаеш.

BODYROCKKC0BRATA -First Seen: Dec 01, 2015 5:32 PM 

НЕ от мен - Успех и весели празници :z_1: 

Мисля , че мога да ти гласувам доверие редовен си имаш някои път избухване , но се случва и на най добрите.Добър играч си а права както се дават така се и взимат така , че успех от мене дано станеш за пример в сървъра.

• 2 weeks later...

Аз трудно давам да дори на предната ти кандидатура ти дадох не. Защото не те бях засичал но няколко пъти влизах в Класика късно при това и нямаше други от екипа от старите кучета а ти беше там за поведението ти не знам много ,но като гледам си избухлив. Опитай се да го оправиш и ще ти се получи . Съвет като се изнервиш по добре смени сървъра или излез аз така правя ами това е от мен . Аз ти давам ДА . Успех 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...