Jump to content

Ghostmod - bugs/hackers signal

THE*ONE*AND*ONLY

Recommended Posts

Здравейте мислих да направя тема за вас свързана с Гоуст Мода който някои от вас играят можете да гласувате за да го подобрим стига да сте съгласни. Тук можете да споделяте всичко което ви вълнува или не разбирате. От много дълго време играя в този вид сървъри и се надявам да съм ви полезен :). Благодаря ви за вниманието.

Относно Гоуст мода Според мен би било добре да направите в сървъра Гоуст мод командата /shop да бъде само за В

#171: WaRNiNG [ 46.19.228.8 ] [ VALVE_0:4:1356626123 ]
#183: TheBrutal-King [ 46.19.228.8 ] [ VALVE_0:4:1356626123

Сигурно се чудите кой са тези двамата?  Ще ви отговоря на този въпрос. Тези двамата са намерили по някакъв начин БЪГ за Гоуст шопа. TheBrutal-King има повече от 35 хиляди точки ми сподели в играта както и неговия приятел сигурно и той има толкова. Не е проблема в точките а в нечестната игра която играят тези играчи.

#171: WaRNiNG [ 46.19.228.8 ] [ VALVE_0:4:1356626123 ]

#183: TheBrutal-King [ 46.19.228.8 ] [ VALVE_0:4:1356626123

Сигурно се чудите кой са тези двамата?  Ще ви отговоря на този въпрос. Тези двамата са намерили по някакъв начин БЪГ за Гоуст шопа. TheBrutal-King има повече от 35 хиляди точки ми сподели в играта както и неговия приятел сигурно и той има толкова. Не е проблема в точките а в нечестната игра която играят тези играчи.

smoke с flas да се знамени съм съгласен но за випа и админите да имат достъп до шипа  съм твърдо против.А другите???? Никакъв шанс за тях.
2. Виповете да получават x2 точки за убийство или при обезвреждане на бомбата или когато са духове при залагане и успешно гръмване на бомбата съм съгласен. +1

smoke с flas да се знамени съм съгласен но за випа и админите да имат достъп до шипа  съм твърдо против.А другите???? Никакъв шанс за тях.

2. Виповете да получават x2 точки за убийство или при обезвреждане на бомбата или когато са духове при залагане и успешно гръмване на бомбата съм съгласен. +1

Щом сте съгласни нека да гласуваме?

Няма да е лошо да се виждат секундите на бомбата за да може да са информирани колко секунди остават до експлозията и да се направят промени по шоповете. Например при терористите ако не знаете Double Knife Damage известен като x2 демидж на ножа при духовете не работи и бих желал да се оправи или да се замени с нещо друго. При духовете да се замени Smoke така като е без мислен  и ако може да се сложи flash но само контрите да хваща а не и да флашва духовете. При контрите да се премахне бронята защото никои не я купува вместо нея взимат кръв заледяваща и бързина. Според мен е без мислено да има бързина при контрите защото като тръгнат духовете да ги гонят имат еднаква бързина и не могат да ги хванат но за сметка на това може да се сложи оръжието от 100-те патрона а на мястото на бронята да се добави No Resoil. За да може да стрелят по точно. Благодаря ви за вниманието и очаквам вашето мнение по въпроса. Приятна игра от мен и лек ден.

Константин

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...