Jump to content

Предложение - Команда /ip

Габриел

Recommended Posts

Забелязах, че много играчи пишат /ip | ip, за да видят IP-то на сървъра предполагам, за да го дадат на някого да влезе както предполагам и, че не всички знаят, че докато играят сървъра отива в историята им откъдето могат да намерят IP-то на сървъра и да го аднат или дадат на техен приятел по skype,facebook или други социални мрежи.. Предполагам, че разбрахте идеята..

Е то си излиза съобщение "Server IP: 00.00.000.000:00000"

То го пише, но доста рядко толкова рядко, че дори не съм го забелязал.. :D Видях просто, че потребителите доста често го пишат, а никой не го предложил и реших да го предложа та дали ще се сложи вие ще кажете. :D А и нищо не пречи да го подмениме и който иска да вижда IP adressa, а не всички примерно само на тези които им трябва да си пишат /ip и то да им излиза в чата... Ако ме разбираш :P

Разбирам. Може както казваш да пишат /ip на които му е по-удобно или да се направи по-често да показва Server IP: fy.cs1.bg:27022

Най - добре ще е първото понеже второ ще е излишен спам в чата поне според мен, а да и не само в Fy_snowa да се сложи във всичките сървъри тази команда за удобство на играча избрал определен наш сървър.  :tease:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...