Jump to content

Предложения за Джъмпа.

Габриел

Recommended Posts

Предлагам следните плъгини да бъдат премахнати: ( За спад на латенцията)

Trail
Hats
Colorchat

Map rank

Да бъде добавен плъгина:

Wr - Когато напишеш в чата /wr да показва най - новия световен рекорд.

Да се добави Jump Stats в форума. От там може да се следят хората с най - добрите скокове и хората с най - добрите времена в нашия сървър.

Да се добави към prokreedz menu-to :

LJ меню - Когато бъде пусната карта от сорта на kz_longjumps да се стига лесно до блоковете които искаме да скачаме.

Teleport - Да те телепортва до определен играч който избираш от менюто на телепорта ( Да се направи така, че да спира таймера когато се телепортнеш.)

Знам каква е идеята но може да отидеш и с хоок и като вървиш. За това казвам че е излишен подобен плугин и да товари допълнително :) гледам да е леко на сървъра за това казвам , че е излишен 

Trail, Colorchat и Map Rank съм съгласен да се махнат.

Trail и Colorchat - Не се ползват много (поне не съм виждал някой да ги ползва).

Hats може да останат, защото не натоварват сървъра.

Wr - Good Idea

Jump Stats - pro15 и nub15 вършат същата работа е вярно че няма да могат да се следят от форума, но не е проблем.

LJ меню и Teleport не е зле няма да натоварват много сървъра - съгласен съм и за тях.

Trail, Colorchat и Map Rank съм съгласен да се махнат.

Trail и Colorchat - Не се ползват много (поне не съм виждал някой да ги ползва).

Hats може да останат, защото не натоварват сървъра.

Wr - Good Idea

Jump Stats - pro15 и nub15 вършат същата работа е вярно че няма да могат да се следят от форума, но не е проблем.

LJ меню и Teleport не е зле няма да натоварват много сървъра - съгласен съм и за тях.

За джъмп статуса нямам предвид само про 15 и топ 15, не знам как да го обяснява затова ще споделя снимка. Това накратко показва всичко откъм рекорди и джъмпове направо в форума.

8497232o.jpg

Предлагам да се оправи от 100аа на 10аа, защото 100аа разваля скила на играчите.
Предлагам да се направи така, че спектаторите и играчи в игра да могат да общуват без да се налага да влизат в игра или да отиват спектатори.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...