Jump to content

Кандидат за Админ: _Stan4o

Станчо Папазов

Recommended Posts

Прекалено малко време си играл в сървъра  за който кандидатстваш , а и честно казано не съм те засичал до сега нито 1 път за това от мен имах НЕ! Но бих ти дал съвет влизай по често в сървъра и форума бъди активен и може и да си променя мнението. Желая ти УСПЕХ!  :sleep: 

Започнал си да играеш в класика преди 10 дена. 
Не съм те засичал в класика нито съм виждал доклади от теб, което не ми помага особено да разбера дали можеш да различаваш чистата игра и какво е държанието ти с играчите.
Като ти гледам минутите за тези 10 дена горе-долу си играл по 1 час на ден, което не е достатъчно според мен, за да те нарека редовен.

Не обичам да виждам кандидат администратори които лъжат в кандидатурите си. А в тази доста си послъгал. От мен имаш НЕ.

Започнал си да играеш в класика преди 10 дена. 

Не съм те засичал в класика нито съм виждал доклади от теб, което не ми помага особено да разбера дали можеш да различаваш чистата игра и какво е държанието ти с играчите.

Като ти гледам минутите за тези 10 дена горе-долу си играл по 1 час на ден, което не е достатъчно според мен, за да те нарека редовен.

Не обичам да виждам кандидат администратори които лъжат в кандидатурите си. А в тази доста си послъгал. От мен имаш НЕ.

Не знам, каква система ти гледа това, че игра горе-долу по час на ден, но е в грешка. 

Не обичам да ме наричат лъжец без основание, но "вие" сте водещите тук, вие казвате. :) Приятна вечер :)

Аз ти гласувам доверие и ти казвам ДА...!!! Успех!   :)

На базата, че ми се вижда разумен поне по мнението му! А и нали казват и все се оплакват, че в класик невлизали толкова админи, ми ето момчето има желание и както е написал че може да отеля време следобят от 18:00 до 01:00-02:00.  

Мисля че може да му се даде шанс, да се види и до колко ще се справя..!

Прекалено малко време си играл в сървъра  за който кандидатстваш , а и честно казано не съм те засичал до сега нито 1 път за това от мен имах НЕ! Но бих ти дал съвет влизай по често в сървъра и форума бъди активен и може и да си променя мнението. Желая ти УСПЕХ!  :sleep: 

Честно казано и аз не съм те засичал до сега в класика и не ми се вярва да си играл 2 месеца. От мен имаш НЕ!  Успех :)

Я вие двамата да си припомните по колко време бяхте играли тук, когато поискахте да ставате админи ?! Да не би да имахте по 2 пълни месеца или повече ????? Давайте мненията си на базата на лични впечатления КЪМ  _Stan4o ! А това за времето което е играл, не го вадете на показ, защото ако трябва да сме честни на Вас също не трябваше да дадем шанс. Защото и Вие по тази точка също отпадате!

От мене имаш ДА пък то времето ще си покаже  :]

А, дали искаш нещо конкретно да кажеш? С този отговор не помагаш на никого. Престанете да си изсмуквате от пръстите драсканици колкото да лафите нещо.

Аз ти гласувам доверие и ти казвам ДА...!!! Успех!   :)

На базата на какво ?!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...