Jump to content

Kaндидатура за Админ: Imagination.mp3

Imagination.mp3

Recommended Posts

Колега ще бъда директен за моето мнение дано не се расърдиш.

Начина по който си направил кандидатурата ти не показва по никакъв начин грамотно писане и уважение към персонала на cs1.bg. Това не значи, че не можеш да се справиш с администрацията на сървър, но е много ВАЖНО според мен да си добре грамотен за да отговаряш на изисканията за администратор. В твоя случай не го показваш. Аз давам моето НЕ. Писането на кирилица е задължително.

Qh9_CBU1.png

Кандидатурата ти е плачевна, а уж си на 25 години!

8487726q.jpg

Не знам какъв е бил другия ти nickname и дали въобще имаш такъв, но с този е малко вероятно да си играл 2 месеца,защото първото ти влизане е на 4 ноември.
Колкото до времето ти от 5 часа и 17 минути е малко странно да имаш такъв малък резултат, което ми говори, че повечето време или си наблюдател или Afk, а колкото и слаб да си не може да не направиш малко по - голям резултат от този понеже сървъра почти постоянно е Full по мои наблюдения.

Да не говорим, че в тази кандидатура наруши едно от важните правила. Като цяло не ми изглеждаш сигурен човек.
От мен имаш НЕ.

В правилата ясно пише Писането на кирилица е задължително обзалагам се ,че дори не си си направил труда да прочетеш правилата  камули правилата  за съврърите, против съм!

1.Ще помоля хората , които не са част от екипа да спрат да коментират кандидатурите !
2. Кирилицата няма нищо общо със кандидатурата - в екипа има достатъчно хора , които се нуждаят от буквар (за да се хващате за това).
3. Поиграй още малко , опознай екипа и опитай пак след един месец. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...