Jump to content

Кандидат за админ "gafus"

gafus

Recommended Posts

Ще се опитам да бъда кратък. Рядко влизам във файсноуа, колкото да ви надуя главите и съм забелязал, че винаги си на линия аз като играя. Но за съжаление е само това, а лошото е, че си толкова вулгарен и нагъл, че направо нямам думи да го опиша. Псуваш наред, за тебе всички са хакове и след като си направя кратък анализ на видяното от мен, стигам до заключението, че от теб нищо не става, дори и админ. Абсолютно съм против този съмнителен тип да е сред колектива, сред който играя вече години наред!

П.С.-- Доказателства нямам да предоставя, защото не съм шпионин и мразя да подлагам играчи - това не е мое задължение. НО съм убеден, че от хората посещаващи форума, все някой е присъствал на твоите изцепки и можеш да си сигурен, че ще го отрази. А относно кандидатурата ти, според мене само името ти е вярно и то пак не е сигурно. Нищо не сме си писали с теб, не те познавам, не те мразя, но за тези твои изблици на агресия, не те и харесвам, така, че успех. Това е от мен.

`4ak puk nared da psuvam...

В форума се пише на кирилица!

Наскоро се завърнах и започнах да играя в сървърите редовно и странно в Fy_snowa не съм те засичал макар, че времето, което си казал отговаря според Gametracker-a.

Аз съм неутрален по твоята кандидатура, защото нито съм съм разговарял с теб, нито съм виждал как разговаряш с останалите [ Ако е вярно това, което казва BatVeso е добре да поработиш над сдържаността си. ] 

Също така не видях поне един 1 доклад било то дори за играч който нарушава реда в сървъра.

Лично на мен не си направил нищо, затова мога да ти пожелая само късмет.

Поздрави Awkward.

Само от това което видях от вторя пост и на доло ти казвам НЕ от мен...

Да изразя и защо!  Човек който познавам с годините тук и игра! Да си направи труда да напише всичко това..., а ти само със следващия пост, да напишеш само това и по този начин: `4ak puk nared da psuvam...     :excl:    :punish: Демек галя по тая глава.., акъл да дойде..!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...