Jump to content

Предложение за Classic сървъра !

tasi

Recommended Posts

Предлагам да се направи така в сървъра да се въртят всички мапове да няма за избор защото се избират само едни и същи мапове се играят и това изнервя понякога играчите забелязвам го от доста време какво ще кажете по въпроса вие . Аз предлагам да се направи всяка карта да се играе една след друга сървъра сам да си ги сменя и вече ако някой искат някоя карта примерно много да се пусне тогава админа да я даде във Вот ? 

Против ! Щом се избират тези карти , значи са избрани от мнозинството в сървъра. Тъпо е от dust2 сървъра да влезна в класика и да играя отново dust2 , но това е положението.

Не знам те повечето не ги знаят картите за това избират тези който знаят ето сега примерно по добрите ще снимам даже снимка да видиш казват пак ли nuke пак ли inferno. за това не за друго да има разнообразие мисля че ще се получи таман ще научат картите 

На сила хубост не става. Няма как да ги накараш да играят карти , които не желаят. По-важното в момента е да се задържи високият процент от хора вътре в сървъра.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...