Jump to content

Кандидатура за админ RealmDown

Guest RealmDown

Recommended Posts

Нямам никакво мнение за теб, от скоро си и никакво впечатление не си ми направил за да ти дам положителен вот! 

По-играи извесно време, да се опознаем и по-възможност, някакво добро впечатление! 

Успех! 

Навъртай се малко повечко при нас, за да добием представа кой си, и какво можеш.

Следи форума, вземай участия в него, бъди редовен в сървърите, спазвай правилата на веригата ни.

Според мен админите в този сървър са пре достатъчни до колкото знам и кандидатурите към този сървър са затворени а и другто което е не съм те засичал в игра за сега имаш Не! Успех!

Човека въпреки, че не е конкретизирал време е казал, че е от скоро. Което подсказва, че вероярността да си го виждал е малка.

Да така е, по принцип админите там са доста, но никога не е лошо да има още един зрял човек в екипа.

Ще помоля след моя коментар да пишете само след като имате мнение за играча. Било то добро или лошо. Няма смисъл да казвате неща от сорта "играеш от скоро" - това вече го знаем :)

Успех!

Всъщност, като един от най-редовните в Дъстчето , наистина засичам доста често г-на. Доволен съм от него и държанието му , и е от малцината които не са ми направили лошо впечатление , имало е няколко сцени разбира се , на раздразнителност, но предполагам ще се поправи и ще се сдържа повече :P Също така преценката за "Хакер" e доста важен фактор според мен за да няма "неловки инциденти" т.е. несправедливи наказания , но разбира се винаги при съмнение и несигурност може да се консултира и с другите членове на екипа независимо дали в игра или тук.

Според мен заслужаваш да ти се гласува доверие, нямаш много време сред нас но всеки заслужава шанс , давам положителен вотДА и Успех !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...