Jump to content

Предложения за DeathRun-a

LEVSKI&TECHNO

Recommended Posts

Предлагам да се добавят следните работи.

1. Автоматичен Bhop.
2. Knife-Mod - (Който съдържа няколко вида ножа)
3. Респаун - Когато влезете във сървара или като умрете той автоматично ни възражда. (За да не трябва да се чака да умират всички играчи)
4. Speedometer - (За изчисляване на засилката/скоростта)
С тези предложения до тук! :)
Предлагам също да се направи и един нов списък със картите в сървъра. (понеже има доста много, а и доста нови карти който доста от играчите виждаме за пръв път и за това реших да направя един списък) Тези карти който ще изборя във списъка по надолу са най-играните и няма човек играещ този мод да не е играл на тях. :)

Ето го и него:
1. deathrun_arctic
2. deathrun_temple
3. deathrun_ice
4. deathrun_dust2009
5. deathrun_dust2010
6. deathrun_astro
7. deathrun_perfect
8. deathrun_extreme
9. deathrun_chemical
10. deathrun_antic
11. deathrun_forest
12. deathrun_bkm_rmk
13. deathrun_bieber
14. deathrun_s7ars
15. deathrun_all_green
16. deathrun_grass
17. deathrun_hybrid
18. deathrun_coldwinter
19. deathrun_groovy
20. deathrun_genius
21. deathrun_herb
22. deathrun_autobaw
23. deathrun_wild
24. deathrun_rock_v3
25. deathrun_fuzzy
26. deathrun_easy_professional_xxx
27. deathrun_forest2_final
28. deathrun_piirates
29. deathrun_icypath_b09 или b07 (даже май нямат разлика)
30. deathrun_projetocs2
31. deathrun_4life
32. deathrun_baw
33. deathrun_army_fixed
34. deathrun_highspeed
35. deathrun_4lifefinal
36. deathrun_impossible
37. deathrun_fantasy
Дори и да не одобрите предложенията по-горе ще ви помоля поне да промените списъка на този който предложих :)

Само искам да те питам за точка 3. То хубаво ще възражда като умрем, но примирно вътре има 4СТ и един Т, те ако постоянно си възраждат няма да има край на рунда и на Т ще му писне и ще излезе. За прираждане имаши плугин със животи, които мисля че се печелеха когато убиеш Т не съм много сигурен.

Ами трябва да изчака някой да мине мапа и да го убие..така със животи не е интересно..защото примерно не всеки ще минава мапа и няма да има точки и като падне той трябва да чака другите и така ти бяга желанието за игра..

Напротив Deathruna е точно така най - интересен като има животи и като умреш може да се преродиш само ако имаш животи и да няма такива ножове за гравитация и за бързина и там какви са не знам  и изобщо AutoBhop-a няма смисъл ето това си е първия мод и почти няма сървъри с такъв мод така че не мисля че трябва да се пипа нещо единствено може да се сложи sv_aicaralate или там как точно беше от 10 на 100 за да може и по слабите да минават някой работи ;)  ( Лично мнение )

Предлагам да се добавят следните работи.

1. Автоматичен Bhop.

2. Knife-Mod - (Който съдържа няколко вида ножа)

3. Респаун - Когато влезете във сървара или като умрете той автоматично ни възражда. (За да не трябва да се чака да умират всички играчи)

4. Speedometer - (За изчисляване на засилката/скоростта)

С тези предложения до тук! :)

Предлагам също да се направи и един нов списък със картите в сървъра. (понеже има доста много, а и доста нови карти който доста от играчите виждаме за пръв път и за това реших да направя един списък) Тези карти който ще изборя във списъка по надолу са най-играните и няма човек играещ този мод да не е играл на тях. :)

Ето го и него:

1. deathrun_arctic

2. deathrun_temple

3. deathrun_ice

4. deathrun_dust2009

5. deathrun_dust2010

6. deathrun_astro

7. deathrun_perfect

8. deathrun_extreme

9. deathrun_chemical

10. deathrun_antic

11. deathrun_forest

12. deathrun_bkm_rmk

13. deathrun_bieber

14. deathrun_s7ars

15. deathrun_all_green

16. deathrun_grass

17. deathrun_hybrid

18. deathrun_coldwinter

19. deathrun_groovy

20. deathrun_genius

21. deathrun_herb

22. deathrun_autobaw

23. deathrun_wild

24. deathrun_rock_v3

25. deathrun_fuzzy

26. deathrun_easy_professional_xxx

27. deathrun_forest2_final

28. deathrun_piirates

29. deathrun_icypath_b09 или b07 (даже май нямат разлика)

30. deathrun_projetocs2

31. deathrun_4life

32. deathrun_baw

33. deathrun_army_fixed

34. deathrun_highspeed

35. deathrun_4lifefinal

36. deathrun_impossible

Дори и да не одобрите предложенията по-горе ще ви помоля поне да промените списъка на този който предложих :)

Аз съм против  за всичко освен маповете може някой мап да се добави !!

Напротив Deathruna е точно така най - интересен като има животи и като умреш може да се преродиш само ако имаш животи и да няма такива ножове за гравитация и за бързина и там какви са не знам и изобщо AutoBhop-a няма смисъл ето това си е първия мод и почти няма сървъри с такъв мод така че не мисля че трябва да се пипа нещо единствено може да се сложи sv_aicaralate или там как точно беше от 10 на 100 за да може и по слабите да минават някой работи ;) ( Лично мнение )
След като бяха спрели релоад бях админ във един деатрън към една верига (за около 7/8 месеца) и знам много добре кой е най-добрия вариант за този вид сървър..така както е сега (класически деатрън) е доста скучничко..а ако се одобрят предложенията ми и сам да си вътре ще ти е кеф да играеш..

Преди да се пусне този деатрън веригата си имаше пак..и вътре бяха добавени всички работи който предложих сега..но тогава докато разпространим веригата и нямаше почти никакви играчи и сървърът беше спрян...ето сега веригата е горе долу добре развита вече и сървъра ще привлече доста играчи след промените

Твърдо против всичко изброено с изкллючение на картите, може и спиида.

Е тогава спийда за какво ти е да гледаш със колко ходиш ли?? ;Х Не ви разбирам какво ви бърка..сървъра е почти винаги празен апък и вие (тези който сте против) сте се убили да играете вътре в деатръна...По зле от 0 играчи на ден няма накъде да е..така че не виждам какъв е проблема да се добавят? Трийте направо темата..нека сървъра си стой така празен..поради това, че на вас "редовните" играчи промените ще ви пречат..

Когато има играчи в сървъра винаги влизам (освен когато не съм си вкъщи) и като човек, който играе доста фън сървъри бих казал, че Knife Mode, Respawn, Speedmeter и AutoBhop са излишни, особенно AutoBhopa-a с него всички ще съкращават картите а целта не е да минеш картата за 1 секунда.

Другото, което е ако се добавят тези плъгини аудиторията в сървъра ще е под 14-15 години и системно ще се нарушават правилата.

За добавянето на картите съм съгласен, колкото повече по-добре повече разнообразие.

Когато има играчи в сървъра винаги влизам (освен когато не съм си вкъщи) и като човек, който играе доста фън сървъри бих казал, че Knife Mode, Respawn, Speedmeter и AutoBhop са излишни, особенно AutoBhopa-a с него всички ще съкращават картите а целта не е да минеш картата за 1 секунда.

Другото, което е ако се добавят тези плъгини аудиторията в сървъра ще е под 14-15 години и системно ще се нарушават правилата.

За добавянето на картите съм съгласен, колкото повече по-добре повече разнообразие.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...