Jump to content

Предложение : за Dust2 Only - Smoke remove

Mladen BELLISIMMO Prodanov

Recommended Posts

Предложението ми е да се премахне Smoke [sG] или да се разреши наказание върху 16-битовите играчи. Преди да предложа , разбира се лично проверих теорията за 16-те бита , и наистина е много по-ясно. Не знам при вас но , при мен като има Smoke нищо се не види , буквално /което е и целта / и изведнъж получавам HS , което е малко дразнещо и подло от страна на отсрещния играч / да хвърли SG за да е сигурен че ще ме убие/. Няма да споменавам че и други играчи са го усещали , защото не мога да помня на всеки името и оплакването.  Предложението дори не е изцяло мое , а и на наш нов играч / момиче / което днес беше възмутена как може 4 поредни рунда някой "хитрец" от противниковият отбор да хвърля на X 2+ Smoke и да дебне "плячка" , лично аз бях потресен колко Smoke имаше като опитах да мина от там.../съдейки по кутиите на земята и гъстотата на дима/.

Амi като цяло не съм съгласен да се премахва Smoke, защото на много хора им е полезен по време на игра - включително и на мен. Моя съвет е като се усъмниш в някой 16 битов - банвай го , пък то ще си проличи на демото!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...