Jump to content

Предложение за Dust2 Only - CampMeter plugin

Mladen BELLISIMMO Prodanov

Recommended Posts

Предлагам този плъгин -> http://cs-bg.info/plugin/379/

Според мен , и още много играчи , този плъгин е нужен в Дъст 2 , защото както всички играещи там знаем - Кампът е наистина ужасяваш. Нека чуем вашето мнение. :) 

Аз съм абсолютно против и мога веднага да го обясня, но първо искам да отговориш в темата на четири прости въпроса:

1.Кои са тези "много играчи"?

2.Какво за тебе е значението на думата "капмене" (от чия гледна точка го гледаш- като Т или като КТ)

3.Кой отбор го практикува най-често?

4.

Аз като човек който е играл изключително много 5ци, мога да ти кажа, че аз както и други хора са си изградили стилове на игра и тактики.

Пример :
Аз съм терорист и моя човек с бомбата тръгва да плантва, аз оставам на зад ( дори мога да си остана в базата ) за да пазя гърба. АКо съм си в базата и моя отива към Б аз пазя да не минат през Ярд, стълби или Х. За някои това е чакалене, за мен е пазене на партньора и съпорт за по - лесно залагане на бомбата. За полицаите няма смиъл да коментирам, тяхната задача е единствено да си пазят точките за залагане на бомбата.

От коментара ми предполагам разирате мнението ми за камп метър плъгините като цяло.

Няма как да стане.

1.Кои са тези "много играчи"? - По-редовните като цяло ( Apex , broniran , outlaw и тн. ) 

2.Какво за тебе е значението на думата "капмене" (от чия гледна точка го гледаш- като Т или като КТ) - От гледна точка на двата отбора , подкрепям мисленето на Love , но не и да застане зад кашон на Ярд когато бомбата е заложена на Б ( Говоря обобщено за двата отбора , както Т така и КТ ). Според идеята на играта не е редно КТ да имат заложена Ц4 и да стои клекнал за фрагове , същото се отнася и за Т , вместо да пази със съотборниците бомба ( особено след команда Need Backup )  , да стои в някое каше за фрагове :) 

3.Кой отбор го практикува най-често? - Неопределено , според мен , предимно по-слабите играчи

4.

Прост пример с няколко играча : J.BorN , Jack Daniels , j0kera - Може да ги слайва всяка врътка но от T-spawn с Awp не се мърда ( дори на j0kera му викам "корен" ...досещате се защо ) . Но така де това е просто предложение , няма да ви убеждавам. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...