Jump to content

Кандидат администратор BeLisimmo

Mladen BELLISIMMO Prodanov

Recommended Posts

Обноските на момчето са повече от перфектни,не съм го виждал да обижда до сега,момчето е наистина редовно ето го и линка му към геймтракър и за вбъдище там не  трябва да се регистирваш http://www.gametracker.com/player/A.G.E.N.T%2047%20BeLisimmo~%20Pr0d./79.124.59.244:27016/ нямам право да пиша по темата само давам линка към неговия геймтракър.

Обноските на момчето са повече от перфектни,не съм го виждал да обижда до сега,момчето е наистина редовно ето го и линка му към геймтракър и за вбъдище там не  трябва да се регистирваш http://www.gametracker.com/player/A.G.E.N.T%2047%20BeLisimmo~%20Pr0d./79.124.59.244:27016/ нямам право да пиша по темата само давам линка към неговия геймтракър.

Благодаря , приятел. :) Не съм запознат с Gametacker , ползвал съм го веднъж :/ 

Доста време на ден играе момчето, може пък да излезе добър админ, нищо, че играе от скоро. Малко е буен, като всеки младеж, но това не са доводи за отрицание, така, че ще рискувам с едно "ЗА", а пък съдбата му я оставяме на главните, че Бог високо, а царя далеко и няма кой да реши.. :) :) :)

- mInImaL*, on 31 Oct 2015 - 4:49 PM, said:

имаш  НЕ  3 седмици както казват някои колеги поиграй още малко  :neo:  и ще ти дам положителна оценка Успех се пак!!!  :mellow:

Майна, ти колко време игра преди да те направят админ ? Хайде не се самозабравяйте !!!!!
По темата аз нямам много време за игра , защото ми е кофти работното време , но когато и да влезна в сървъра пича е там! Вчера ако не се лъжа не беше излизал 6 часа от цс-а :D , което е ламерска работа. Нека му се даде шанс пък ще видим , какво ще се получи. Пред мен не се е дънил , спокойно момче е, ЗА от мен , успех ! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...