Jump to content

Кандидатура за администратор

Guest 13399v2

Recommended Posts

Здравейте,
Казвам се Апостол Костадинов на 16 години съм,от гр.Добрич.Ще започна с това че играя цс от 6-7 годишен и съм бил админ в доста сървъри (Danger-CS,Mazeto,CS-Phenomenal,SlackServ)  също така съм имал и собствени вериги с наети сървъри но без успех.Не съм влизал в всичките ви сървъри но определено Dust2 ми хареса и играя редовно,може би към 5-6 часа дневно.Работил съм в екип и не съм имал проблеми до сега затова мисля че няма да имам проблеми с други админи.Отностно амх командите,запознат съм тях но дори и да не се сетя за някоя команда ще прочета някой друг урок в интернет.Дори и като играч нямам проблеми с нервите в сървъра след като има хакер,а ако стана админ точно това е най-малкия проблем.В играта се пиша 13399v2 играя може би от 2 седмици ако не се лъжа http://www.gametracker.com/player/13399v2/79.124.59.244:27016/.
 Скайп за връзка: roul8_8ka
Кандидатурата ми не е написана според образеца,но съм отговорил на всичките ви въпроси.
Приятно четене,поздрави.

Трябват админи и поне по това което си написал и са казали колегите за теб, идваш по поръчка ! Дано се интегрираш в движение с екипа и обстановката тук ;) 
Одобрен !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...