Jump to content

Кандидатура админ : Techno

Techno

Recommended Posts

Епа така както го написа все едно ти си бил каръка на Лан :D Нямам наблюдения върху теб,(нека колегите да споделят), но там има нужда от админи, а 20 годишни отделящи 5-6 часа на ден  са кът, така че по-скоро бих ти се доверил. От мен Да.

ПП: Ако всичко е наред с държанието ти и тези 5-6 часа ще са наистина толкова. 

Само на мен ли ми се струва, че една седмица е твърде кратко време за даване на права....

Всеки новак администратор получава минимални права в пробен период от 2 до 4 седмици за да се види дали умее да кара влака или не  :).

Тука няма пробен период и да караш влака, нямаш право на грешка в случея! Поне така мисля аз..., но някак си надъхан и уверен ми се струваш, да си админ какво те накара да си тук!?

Тука няма пробен период и да караш влака, нямаш право на грешка в случея! Поне така мисля аз..., но някак си надъхан и уверен ми се струваш, да си админ какво те накара да си тук!?

Много си прав..., че ме поценяваш и че не ме бива....  Не ти задавам сложен въпроси! На който не отговори, защо точно тук и за това краткото време в случея реши, да си админ или, че може да си админ и да си в екип.., това имах предвит! ;)

Доста трудни въпроси , можe би нещо не те бива..

Кефи ме сървъра винаги такива респавни съм играл.

Колкото до времето в което може би ще съм  админ ..никой не можe да го уточни ,всичко се случва. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...