Jump to content

Предложение за respawn сървъра

В.Иванов

Recommended Posts

Здравейте,предлагам да подобрим малко респалнчето ни :)

1-во http://cs-bg.info/plugin/1242/

2-ри http://cs-bg.info/plugin/1239/

Моля да ги погледнете (мисля да редактирам темата,като видя повече :)

Първия поне според мен е излишен, а колкото до втория не е кой знае какъв проблем да се добави (но така със него доста ще се улесни играта...)

е се пак трябва да има нещо което другите нямат,за да се играе нали? :) не мисля че е проблем този плъгин?

аз мисля че ще е проблем....до онзи ден имаше претенциии че  ги пуска по цялата карта а ся искаш при обииство да си с нов пълнител и като ги подкараш в някой ъгъл да нети се налага да губуш време да презареждаш...ммм мерси ама за мен е Немислимо и 2рия плугин.

аз мисля че ще е проблем....до онзи ден имаше претенциии че  ги пуска по цялата карта а ся искаш при обииство да си с нов пълнител и като ги подкараш в някой ъгъл да нети се налага да губуш време да презареждаш...ммм мерси ама за мен е Немислимо и 2рия плугин.

Ако беше помислил преди да го напишеш нямаше да е лошо... Как ще ги подкарам? Като ги респалнва на всякъде? Умник? и второ научи малко Български защото не е "обииство" а "убийство" и не е "губуш" а "губиш" ..

Научи и ти български вместо респаЛн е респаУн. Нов си тук и не знаеш за какво става въпрос. Безмислени предложения.

Напртови,знам бил съм в много големи вериги сеи се че не са ме взели ей така ;)

Беше предлагано преди време да се добави такъв плугин и беше решено да не се добавя.Точно за respawn-а беше предложено.Самата игра става прекалено лесна за тези които знаят как да го използва, дори да има "защита" при прераждането не е добре да го има.

Беше предлагано преди време да се добави такъв плугин и беше решено да не се добавя.Точно за respawn-а беше предложено.Самата игра става прекалено лесна за тези които знаят как да го използва, дори да има "защита" при прераждането не е добре да го има.

Не съм го видял,съжалявам.. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...