Jump to content

Предложения за сървъра.

BLOODRΔIN

Recommended Posts

1. Съгласен съм да се добави картата за да има разнообразие (въпреки, че awp_india не омръзва).

2. Слотовете ако се направят 20 е нормално, защото (поне аз) awp сървър с над 20 слота не съм виждал.

3. Нещо подобно като GameMenu система, но да пита 2-та останали дали желаят да проведат дуел с ножове.  Не съм срещал такъв плъгин, но идеаята е добра.

4. Не е такъв проблем.

5. Може на месец или два  да се прави това ... първия получава наградата, след това се рестартира топ15 и така (вярно, че ще станат доста Випове, но ще идват нови играчи). Може наградата да е примерно за 2 месеца, защото месец е кратък период. Сещате се какво искам да кажа..

1. Съгласен съм да се добави картата за да има разнообразие (въпреки, че awp_india не омръзва).

2. Слотовете ако се направят 20 е нормално, защото (поне аз) awp сървър с над 20 слота не съм виждал.

3. Нещо подобно като GameMenu система, но да пита 2-та останали дали желаят да проведат дуел с ножове.  Не съм срещал такъв плъгин, но идеаята е добра.

4. Не е такъв проблем.

5. Може на месец или два  да се прави това ... първия получава наградата, след това се рестартира топ15 и така (вярно, че ще станат доста Випове, но ще идват нови играчи). Може наградата да е примерно за 2 месеца, защото месец е кратък период. Сещате се какво искам да кажа..

За 1-то Да ти кажа честно омръзва си приятелю и дъста уж не омръзваше, а сега както виждаш се редува с инферно не, че не се играе също толкова колкото и инферно, но всякаш играчите по се задържат на инферно ето пример днеска като наблюдавах в дъста бяха 10 на 10 и намаляваха и като пуснах инферно 15 на 15 та даже докато лефтнеше някой друг влизаше наблюдател.. За 3-тото ако не може да се намери такъв плъгин или просто за тази версия 1.6 не е правен такъв плъгин може да сложим отдолу моста на двете карти една knife зона където играчите които искат да играят knife да влизат там няма да бъдат закачани от тези с awp-та докато са в периметъра на зоната, а тя не е малка могат спокойно да проведат двубоя при условие, че успеят да стигнат до зоната и за 5-тото  два месеца ми се струват доста по - добре един месец и да му се дадът примерно кик и слай и да бъде обявен победителя всеки месец в една тема и накрая примерно някой който е печелил 3 поредни пъти да стане сървър администратор за някакво време, което се избере от екипа ни..

предложение номер 4, ако не се бъркам ти сам беше предложил да бъде направено това ограничение за да не ставало спам в сървърите (но да наистина е по-добре да го няма) и относно 5-тото предложение..има награда за първите трима (В

№1 - Може да се пробва дали ще върви и евентуално да се остави.
№2 - Няма да става меле, а оргия..
№3 - Това го бях предложил и за момента няма да се слага в нито един от сървърите.
№4 - Тук съм на мнението на @реуса.. С такива добавяне/маханици оборот не се прави, ако ме разбра какво исках да кажа. Въпрос на време е и от този сървър да се махне ограничението.
№5 - За първите 3ма има В

№1 - Може да се пробва дали ще върви и евентуално да се остави.

№2 - Няма да става меле, а оргия..

№3 - Това го бях предложил и за момента няма да се слага в нито един от сървърите.

№4 - Тук съм на мнението на @реуса.. С такива добавяне/маханици оборот не се прави, ако ме разбра какво исках да кажа. Въпрос на време е и от този сървър да се махне ограничението.

№5 - За първите 3ма има В

На всички вотове се гласува с това коетоме сложено на 1. Причината да се отговаря е това, че всеки гледа да премахне досадния надпис, който му пречи да си играе. Ще се отговори по-късно в темата и ще се вземе решение за проба.

Гледам караниците ви и заяждането и острани е много смешно,но по-темата ще се добави картата и ще се увеличат слотовете на 20макс,това за ресетване на статистиката е махнато ограничението още преди време! :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...