Jump to content

Мнение за opel astra 1.6 или 1.9 след 2005г.

Guest V.VaRBanoV

Recommended Posts

Дее Валери нема да стане така... бензин ? дизел ? що търсиш и за каква цел и ще получиш много изчерпателен отговор.

Нарочно не съм написал,но кое според теб е по-добрия вариант ? Дизел нали ? Пък и това ще ми  е първата след време,и ще е на кредит,защото нямам пари.... и нещо до 3 евро 

Нарочно не съм написал,но кое според теб е по-добрия вариант ? Дизел нали ? Пък и това ще ми  е първата след време,и ще е на кредит,защото нямам пари.... и нещо до 3 евро 

Дизела зимата,не е много добре но става,нашата е на дизел и пали на 2 цилиндъра ... защото има 2 счупени свещи и струват 220 лв за изваждането им... но иначе ако ти е за състезание или искаш да караш бързо с нея,дизела е работата на баир дизела бие бензина и не само,на дизела въртящия момент е по-голям :) и забрави на баир на-горе бензина да те хване :)

Пълни глупости се начетох :D Тва, че карате дизелите си на ацетонови,био-мио горива с усрани свещи нищо не ознчава :) 1.6 бензин-газ ще ти е идеалния вариант за града и извън него.Само, че инвестицията е добре ако и зимата караш по-дълги разстояние, понеже за къси няма как веднага да превключваш на газ.Ще трябва да се научиш да сменяш, по-честичко свещи,кабели,филтри ако си на газ.

Пълни глупости се начетох :D Тва, че карате дизелите си на ацетонови,био-мио горива с усрани свещи нищо не ознчава :) 1.6 бензин-газ ще ти е идеалния вариант за града и извън него.Само, че инвестицията е добре ако и зимата караш по-дълги разстояние, понеже за къси няма как веднага да превключваш на газ.Ще трябва да се научиш да сменяш, по-честичко свещи,кабели,филтри ако си на газ.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...