Jump to content

DDOS към сървърите! (High ping)

V.VaRBanoV

Recommended Posts

Здравейте,пиша тази тема с цел да се знае,че флоода към сървърите отново е на лице,защото завистниците немогат да приемат истината,че сме по-добри от доста вериги и се правят на разни хакерчета и се опитват да флодват донякъде,но за хората които незнаят защитата докато се активира и филтрира ип-адресите минава известно време от 5мин. до 15мин.Зависимост колко е голяма атаката! и просто няма как да им станат нещата вече, не е като едно време,но по-големите вериги като iplay и други да не ги споменавам флоодват по-малките за да играят само при тях! :mad::laugh: :wink: но ще ме хванат за макарите :tooth:

*** Ако латенсито (ping) започне да ви се покачва драстично то това е проблема, изчакайте докато защитата се справи.

• 2 months later...

Те са луди да дават пари за DDOS безплатните за нищо не стават а те дават пари за да играят при тях. Ако можеха сигурно щяха сървърите им да за 200/200 пълни затова правят по няколко от всеки вид сървъри. Безмислено е. В това време почти няма играч на цс който да не знае как да си сглоби един най-"прост" сървър.

Добре си направил а това с този флууд е много тъпо и винаги съм искал да пребия хора който правят това и мен лично преди като играех много Jump и ме хейтваха и постоянно ме флоодеха и ми спираха нета евала че си защитил сървърите . Това е най - добрата верига в която съм участвал до сега гордея се  с всичко което сте постигнали ;) 

• Upvote 2

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Уважаеми другари и другарки! От няколко дни има проблем с интернет връзката на сървърите. 
Работи се по отстраняването на проблема. 
Поради възникналия проблем e възможно да срещнете затруднения в свързването към сървърите както и насичане в игра и лаг. 
Моля да ни извините за причиненото неудобство!

On 18.09.2016 г. at 23:52, V.VaRBanoV said:

Уважаеми другари и другарки! От няколко дни има проблем с интернет връзката на сървърите. 
Работи се по отстраняването на проблема. 
Поради възникналия проблем e възможно да срещнете затруднения в свързването към сървърите както и насичане в игра и лаг. 
Моля да ни извините за причиненото неудобство!

Тъй като много хора ми пишат, пак казвам,че има проблем и до няколко дни трябва да се реши проблема защото се запълва канал-а и от това се получава насичане и лагване между 21:00ч. и 23:00ч. За това проявете малко търпение докато се реши проблема!

8921457I.png

• 3 weeks later...

Здравейте от ден / два се наблюдава проблем с връзката,моля за вашето търпение и разбиране  докато се разреши проблема от страна на  интернет доставчика.

• 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...