Jump to content

Популязиране на сървърите

Guest V.VaRBanoV

Recommended Posts

Здравейте,

Аз ще бъда честен и ще ви призная, че от около 1-2 месеца спрях да правя всякаква реклама на сървърите. Не рекламирам, защото по това време, когато нямаше хора ( не, че сега са пълни ) и правех теми за популяризиране, и писах в такива - никой друг не го правеше.

Преди го казах, казвам го и сега проблемът е и в Екипа - вижте колко админи влизат (във форума особено, има такива които не са се мяркали от месеци , без да предупредят ). От около месец се засичат 2-3 нови админи и толкова.

Здравейте,

Аз ще бъда честен и ще ви призная, че от около 1-2 месеца спрях да правя всякаква реклама на сървърите. Не рекламирам, защото по това време, когато нямаше хора ( не, че сега са пълни ) и правех теми за популяризиране, и писах в такива - никой друг не го правеше.

Преди го казах, казвам го и сега проблемът е и в Екипа - вижте колко админи влизат (във форума особено, има такива които не са се мяркали от месеци , без да предупредят ). От около месец се засичат 2-3 нови админи и толкова.

Както бях упоменал , няма да има повече от 4 - 5 човека да пишат.

Аз имам едно предложение до Валери, ако иска да направи отново един едишън и да бъде нещо като версия 2 или пък изцяло нов.

Виждате, че от този едишън много играчи започнаха да влизат, случвало се е да засичам по 4-5 играча с никът на едишъна. Още 1 мисля, че няма да навреди на веригата, но разбира се това просто го предлагам и би било по-удачно да се пусне малко по-късно. Все пак знам, че няма време за занимаване с нов едишън, но го давам като идея.
Благодаря.
Приятен ден!

• 2 weeks later...

В момента дъст 2 е буустнат за седмица, и както се вижда има хора. Забелязвам темата в цс-бг.инфо е изтрита, може да пуснете нова и заедно с това един банер, за да може балабар с братята руснаци, да нахлуят и сънародници, и така ...

В момента дъст 2 е буустнат за седмица, и както се вижда има хора. Забелязвам темата в цс-бг.инфо е изтрита, може да пуснете нова и заедно с това един банер, за да може балабар с братята руснаци, да нахлуят и сънародници, и така ...

Пуснал съм реклама в cs-bg,темата си я има в раздел сървъри!  http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=14&t=150355

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...