Jump to content

Нови сървъри 1.6

RXristowa*

Recommended Posts

Здравейте! Мисля да пусна два нови сървъри

cs1.BG NightDM - Нощен деатматч + магазин за всички играчи

и

cs1.BG de_Snipe_it5 only но още не съм решил какъв точно да бъде дали да е само с авп-та или без авп-та и автоматични респаун с всички оръжия!

Кажете си мнението!

Съгласен съм и със двата сървъра, снайпера предлагам да е Респаун без АВП-та и Автоматичните. А какво стана със едишъните нали щяха да се качват във Торент тракерите??

Здравейте,

Ще навляза в оффтопик, но това, за което ще пиша е свързано с подобряване посещаемостта на сървърите.

Преди доста време ( ~2 месеца) имаше една тема, в която се бяха писали нови предложения, несъществуващи в други вериги. По това време както обикновено, темата си беше за 2-3-ма и така и не се погледна (или поне не се даде отговор) от Главен Администратор или Администратор.

Сега ще Ви напомня отново за тази тема, надявайки се да бъде прочетена от-до от хората, които трябва да го направят.

Ето линк към темата - viewtopic.php?f=3&t=826 , ще е супер ако се направят нещата. (Мисля, че предложенията са в първия и последния пост).

За да не бъде извън темата и излишно мнението ми, ще коментирам и по темата:

Сървърите, в момента са много, дори предостатъчно за верига, която в момента се развива. Колкото и сървъри да се добавят, ще се посещават първите седмици/месеци, след което ще си останат така, от новите сървъри няма да напълним старите! Смятам, че за да не се играе с ботове, трябва да се почне от 3-4 сървъра (значи да се махнат няколко) и когато се напълнят тези 3-4 сървъра, тогава да се добавят нови.

"Насила хубост не става" или за месец 20 сървъра не се пълнят, нито пък за 6 месеца и т.н. Толкова сървъри гледате и с boost не се пълнят (поне ежедневно, не говоря моментно). Просто си трябва малко повече усилия от страна на всеки в Екипа, както и търпение.

Като заговорих за Екипа, виж в "Сървър Админи", колко администратори има, които не са се мяркали от месеци, както във форума, така и в сървърите.

За предложението ти, аз съм ЗА, знаейки, че и тези сървъри ще са като останалите, за съжаление. Дано не съм прав все пак.

Приятен ден!

Здравейте от мен.Поздрави на тези,които ме помнят от едно време,новите момчета предполагам не са ме виждали да играя.По темата искам да се обърна към Валери,тъй като човека хвърля адски усилия от време оно.Уж всички сме зад него и накрая пак има 1-2ма,които правят нещо- другите просто си играят и не се затормозяват с другите проблеми.

Моето предложение е радикално и всички ще ми наскачат сега,ама явно така няма да го бъде,вижда се през последната година ,че нещата не вървят.

Всъщност не знам дали идеята ми може да се реализира,това ще кажат по просветлените.

Здравейте от мен.Поздрави на тези,които ме помнят от едно време,новите момчета предполагам не са ме виждали да играя.По темата искам да се обърна към Валери,тъй като човека хвърля адски усилия от време оно.Уж всички сме зад него и накрая пак има 1-2ма,които правят нещо- другите просто си играят и не се затормозяват с другите проблеми.

Моето предложение е радикално и всички ще ми наскачат сега,ама явно така няма да го бъде,вижда се през последната година ,че нещата не вървят.

Всъщност не знам дали идеята ми може да се реализира,това ще кажат по просветлените.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...