Jump to content

Дали е редно това...! Malzahar?

SteFo

Recommended Posts

Ох, досега в чата изясних тази тема сега пак същото трябва да пиша.

Първото,което е чата когато влязох не съм го следял, не съм видял, че пишете къде се играе и т.н. ,защото чух,че имаше някой на Х. След това вече ми писахте, че се играе само ярд и ст и така и започнах да играя. Все пак преди това ходехте с бомбата до Б, но стана оффтопик.

На момчето, което баннах му писах да е тих на теам чат, защото подсказваше къде съм и постоянно ходеше пред мене да ми пречи, което ти с твоето демо не можеш да покажеш. Също така познавам дадения играч с останалите му никове, като той обижда и след това веднага left-ва. Мисля, че ако беше малко по-разумен щеше да не пише винаги "смешник, тъпак" и накрая да ми пише "тихо минет", след като видя,че съм с админския си ник, а той ме знае,че съм админ. Другото, което е в сървърите не пише, че се играя ЕД

Не разбирам какво нередно има в това, че те попитах най-добронамерено без да добавям епитети от моя страна "кой бе". Не знам какво разбираш под "бе" и какво толкова наблягаш на въпросното "бе", но никога не съм чувал това е обидно или признак на "надуто" държание... Другото, което е за бана, баннах 1 играч и гагнах 2-3-ма, ти ме питаш само "банна ли го"? Еми ходи разбери за кого става дума дали съм баннал?

Нека приключим темата. Въпроса ми беше, че по редно като по разумен да беше казал: ей нямаш право да казваш кой къде да играе, с какво оръжие и да се придържат към играта и правилата и кое е редно и не. А не да седиш анонимен и нарочно да ги изнервяш като те ти пишат а ти мълчиш и направо тоя бан оня гаг и голямата работа направи... Мисълта ми е, да се опиташ да ги вразумиш и да запазиш обладание като админ и да запазиш хората в играта.

Това мисля, че е по редно и по разумно да беше направил!

Нека се заключи темата демо няма да качвам.

Пак гледам същата история като едно време,мислех да не коментирам, но е кофти отстрани как един път неможа всичко да е точно между админи и играчи и всичко да е като доброто старо време,няма разбирателство и това е,за това няма и да има хора в сървърите...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...