Jump to content

Re: Кандидат за администратор

-dRanGensaNg-*KTM

Recommended Posts

Аз нямам никакво впечатление от теб, поради простата причина ,че не съм те срещал (нямам спомен да съм забелязал играч с такова име), но можеш ли да кажеш други никнеймове,ако има такива, с които си се подвизавал в сървърите освен горе посочения?

Дай си никнеймовете тук. Какви лични съобщения те гонят нали трябва и другите администратори които трябва да вземат решение за кандидатурата ти да видят важните неща като това. Мисли малко и не спами така по кандидатурата когато имат въпрос към теб отговаряш и това е не е нужно да пишеш за един въпрос по няколко мнения.

Отхвърлен.

Офтопик:
1. Пробвай отново след 1,2 месеца, но този път си измисли или избери никнейм и започни да играеш с него, а не ги сменяй през 20 минути, за да може администратори да знаят кой си и да могат да следят активността ти!

2. При следващата кандидатура вложи малко старание тази кандидатура изглежда все едно е писана и оформяна от 10 годишно дете, което за първи път слага ръце върху клавиатура!

3. Постарай се да си активен в форума и да се запознаеш с правилата, защото виждам, че просто не си запознат с тях налагаше много от мненията ти поне 99% процента от тях да оправям лично. Постарай се и държанието ти и активността ти в сървърите да е на ниво! Хубаво е в следващата ти кандидатура ( ако има такава ) да споделиш и линк към геймтракер, за да видим времето, което си отделил за сървъра за който кандидатстваш понеже не може да ти се има вяра поне аз след всичко прочетено и видяно до сега нямам.

4. Успех следващия път и ако желаеш да си част от екипа е хубаво да се вслушаш в съветите ми!

Поздрави, Абсент.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...