Jump to content

избор на телефон, babuls

erchyea

Recommended Posts

според вас кой модел смартфон да си взема? чудя се между :?

Htc One m8

LG g3

LG google nexus 5

iphone 6

сега съм в Айфон 5,искам да го сменя ,тоест чудех се за Android смарфон,но сега се чудя и за айфон6 :Д защото има сапфирен дисплей,но също така съм с iOs от 2години и му знам всичко и няма тръпка скучно ми стана с него,иначе е много удобен за употреба iOs-a? чакам ви мнението :)

според вас кой модел смартфон да си взема? чудя се между :?

Htc One m8

LG g3

LG google nexus 5

iphone 6

сега съм в Айфон 5,искам да го сменя ,тоест чудех се за Android смарфон,но сега се чудя и за айфон6 :Д защото има сапфирен дисплей,но също така съм с iOs от 2години и му знам всичко и няма тръпка скучно ми стана с него,иначе е много удобен за употреба iOs-a? чакам ви мнението :)

Само Samsung Galaxy S5 играч с него съм, работи повече от добре. :)

Iphon - и елджита самсунги бягайте само HTC и Sony

1.Iphone много ограничен не можеш да пращаш песни от блутот не можеш да теглиш песни или файлове всичко иска пари не можеш да го свържеш дори и към компютър защото ти иска код който струва 200 лева в тоя случай wackoa Т*п телефон

2.LG Пласмасови са чупат са лесно и се развалят лесно

3.Samsung пълен wackoa това е най - зле от всичките испуснеш го и до там толкова са тънки че ти се прис*ра и от страх да не го изпуснеш щото е голям е мн тънък и всичко е екран където го допреш се ще натиснеш нещо и го изпускаш от внимателност (на 2 та седмица или се е развалил)

4.HTC

Iphon - и елджита самсунги бягайте само HTC и Sony

1.Iphone много ограничен не можеш да пращаш песни от блутот не можеш да теглиш песни или файлове всичко иска пари не можеш да го свържеш дори и към компютър защото ти иска код който струва 200 лева в тоя случай wackoa Т*п телефон

2.LG Пласмасови са чупат са лесно и се развалят лесно

3.Samsung пълен wackoa това е най - зле от всичките испуснеш го и до там толкова са тънки че ти се прис*ра и от страх да не го изпуснеш щото е голям е мн тънък и всичко е екран където го допреш се ще натиснеш нещо и го изпускаш от внимателност (на 2 та седмица или се е развалил)

4.HTC

незнам пичове, аз моя айфон 5 съм го изпускал поне 20-30пъти по екран / настрани и има само драскотини ,но нищо по дисплей-а, а и никакви проблеми си нямам с него и използването му.

Това с 200лева-та не е вярно, от 2години съм с айфон и нищо подобно

От изброените единствено LG G3 си заслужава .. другото са подобия на телефон, айфон 6 са излишни пари на вятъра, но като цяло е добър. Бих ти препоръчал LG G flex - уникален телефон с саморегенериращ се корпус, хващаш 1 пирон дереш го както искаш и гледаш как малко по малко се регенерира и си връща началната визия. Казвам ти го от опит, от друга страна LG G3 има най - добрия дисплей който съм виждал някога, просто такива цветове няма да видиш в никой друг телефон който е в момента на пазара !

Както ти казаха по-горе HTC са много добри аз щях да си взимам такъв, но имах малък проблем с финансите и затова си взех Lenovo Снимка (от линка този е с 2 SIM карти а моя е с 1) и съм много доволен от него, параметрите са същите: процесор, памет+Micro SD карта памет.

Ако реша да сменя телефона ще е с HTC, защото все пак HTC е моя фаворит.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...