Jump to content

Counter-Strike 1.6 CSO Edition

V.VaRBanoV

Recommended Posts

7b01962a4ef1a29b.jpg

Информация за клиента

Удобства:

Стабилна работа на Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 - Не е тестван

- Включени ботове
- Предпоследният engine (1.1.2.6 build 4554)
- 100% изчистени rip файлове от Steam
- Работещ сървър браузър с Интернет, Любими сървъри и LAN
- Възможност за игра Интернет и LAN
- Защита от slowhacking към редирекване към други сървъри!
- Защита от slowhacking на главното меню като стартирате играта!
- HLTV е включено и работи!

Особености на клиента:

- Променена начална страница стил Cоunter-Strike Online + Обновена тема (GUI)
- Сменени са всички звуци като в Cоunter-Strike Online (CSO)
- Сменени са моделите на играчите изглеждат както в Cоunter-Strike Online (CSO)
- Сменен е модела на ножа.
- Сменени са моделите на гранатите.
- Сменен е модела на бомбата.
- Сменени са HUD менютата в игра!
- Обновено Command menu в игра с доста глезотийки! (H) Бутон
- Сменен е модела на радара.
- Добавени са HD Sprites както и HD модели на повечето оръжия

Публикувано изображениеc2a67e9661dd2889.jpg

72fcdae4a9ec3153.jpgb41fe9ee844de857.jpg

3e3139f74b9f41b4.jpg

Линк за сваляне --> https://drive.google.com/file/d/0ByNK4fTlgpOQN1pObEJwQ0ZXZms/view

• 3 weeks later...

Тествах едита. Единствения бъг беше.. ох, кого заблуждавам късмет пожелавам на тези които търсят бъговете му! Едита е перфектен! Готини модели на играчите и оръжията! Всичко е в изправност!

Здравейте,

отново ми излиза същият проблем, както при миналата версия, когато го сваля всичко е ок, но тръгна ли да го инсталирам ми изписва следното нещо - The setup files are corrupted. Please obtein a new copy of the program. С Windows XP съм, от Мозила го свалих, ако някой знае какъв може да е проблема да драсне едно ЛС или тук.

Ако си с Аваст антивирусна,може да пробваш да я спреш и тогава да го изтеглиш и инсталираш.При мен след тегленето инсталационния файл го показваше като обикновен,изтрих го спрях Аваста и го свалих на ново,след това инстал и се получи.Дано съм помогнал,Поздрави !

• 1 year later...
  • 3 weeks later...

Две забележки имам само... Всичко е много добро - спор няма но: От флашката.. Така пищи, че на 30-тата минута ми докара главоболие... Това е малко прекалено, а и на другите версии този звук е премахнат и само те флашва ( което те ощетява ако си на тази, а не на другите ) и другият проблем са терористите - готини скинове но просто трудно ги отличавам, някои дори са в син цвят и можеш лесно да се заблудиш... Та това са ми критиките.. 

На този етап, няма да ползвам тази версия - заболя ме главата и си изкьоравих очите да ги различавам кой какъв е...

• 3 weeks later...
On 9/11/2016 at 16:48, DecTpykTo said:

Две забележки имам само... Всичко е много добро - спор няма но: От флашката.. Така пищи, че на 30-тата минута ми докара главоболие... Това е малко прекалено, а и на другите версии този звук е премахнат и само те флашва ( което те ощетява ако си на тази, а не на другите ) и другият проблем са терористите - готини скинове но просто трудно ги отличавам, някои дори са в син цвят и можеш лесно да се заблудиш... Та това са ми критиките.. 

На този етап, няма да ползвам тази версия - заболя ме главата и си изкьоравих очите да ги различавам кой какъв е...

Приятелю, просто си смени звука на флашката и скиновете , които не ти харесват. Аз ползвам скиновете за оръжията на CSO от много време, защото ми харесват най-много от всички други възможни. Освен това ми писна от косматите ръце на cs 1.6. Само трябва да внимавам да не си счупя нокатя , докато зареждам авепето :)