Jump to content

Предложение за ежеседмичен мач в топ 15

Free

Recommended Posts

Предлагам да се прави мач между първите 5ма от топ 15 които не са админи и първите 5ма от топ 15, които са админи през всяка седмица. Стандартни правила (knife round, после до сума 15 от score-a, обръщане на страните и който вече стигне до 16). Айде да видим админите, колко заслужават да са админи :P. А и мисля, че ако има някакви награди вие си измислете какви, ще има повече мотивация хората да играят.

А и все пак остават още 5 човека от 15те. Може да играят първо топ5 на админите срещу топ 5 на тези които не са админи. После загубилия от тях играе с последните 5 и победителя отива на финал заедно с победителя от първата среща.

Аз няма и как да ви го организирам, не е мой сървъра. А дали мога или не, не знам от къде си правиш извода, нямаш си и на идея кой съм и с какво се занимавам :Д. Давам идея само, вие си решавате какво ще става и какво няма да става. . Ако искате ги делете ако искате недейте, идеята е да не стават прекалено неравностойни отбори.

Значи според мен, най-добре е следния компромисен вариант спрямо вас, за да може да се проведе в 2 дена максимум:

Отбор А: 1во,4то,7мо,10то,13то място от записалите се, определни по ранк

Отбор B: 2ро,5то,8мо,11то,14то място от записалите се, определени по ранк

Отбор C: 3то,6то,9то,12то,15то място от записалите се, определени по ранк

Отбор D:ако има още хора и са <=5, като за да станат 5 ще се мисли допълнително

Ако са >5 се правят допълнително мачове до половината на нормалното рундове т.е. при сума 7 смяна на side-овете и пръв стигнал до 8.

При вече определените 4 отбора се играе така:

1.ОтборА-ОтборC

2.ОтборB-ОтборD

3.Победител в 1.-Победител във 2

4. Загубил в 1.-Загубил във 2.

5.Загубил в 3.-Спечелил в 4.

6.(Финал)Победител в 3.-Победител в 5.

Демек имаме winners/losers bracket-и. По-честно и да участват всички няма как да ви го измисля. (Съмнявам се да се запишат повече от 20 човека, но отборD все ще се избере по някакъв начин).

Хубаво предложение, но на практика почти невъзможно, що се отнася до отделен турнир 1vs1 2vs2, може да се опитаме да направим, но просто да събереш 15 човека от топа е по-трудно от гледна точка на контакти с тях и тн..

Хубаво предложение, но на практика почти невъзможно, що се отнася до отделен турнир 1vs1 2vs2, може да се опитаме да направим, но просто да събереш 15 човека от топа е по-трудно от гледна точка на контакти с тях и тн..

Не не в последния си пост промених нещата. След като се запишат хората в някаква тема им се гледа ранка и така се подреждат и се правят отборите A,B и C. Хем се знае че искат да участват, хем има все пак някаква мотивация да се играе повече в сървъра.

• 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...