Jump to content

Кандидат за администратор [xStyLe]MeGaTRoN ;]]

България

Recommended Posts

Засичал съм те няколко пъти във сървъра, спазваш правилата, не се заяждаш с никой (поне аз като съм вътре), но смятам, че трябва да посещаваш както сървъра така и форума по често..за сега съм неутрален..( ще изчакам и някой други мнения на колегите и тогава ще дам отговор)

Засичал съм те няколко пъти във сървъра, спазваш правилата, не се заяждаш с никой (поне аз като съм вътре), но смятам, че трябва да посещаваш както сървъра така и форума по често..за сега съм неутрален..( ще изчакам и някой други мнения на колегите и тогава ще дам отговор)

Колега как успя да го засечеш няколко пъти при положение, че днес в 6 часа сутринта му е било първото влизане за няколко минути и след тази кандидатура е влязал пак.. lol

От седмица/две доста често почнах да влизам и във гънгейма и знам кой играе редовно и кой не..а какво пише във гаметракера мен не ме интересува ;) щом съм го виждал във сървъра някакви си цифри във сайт не могат да ме убедят колко време е играл

Нека все пак да се взема предвид мнението на редовните потребители и админи, а не от разни сайтове за статистика..особено gametracker, който доста често се бъгва и не показва редовни играчи..

Нека все пак да се взема предвид мнението на редовните потребители и админи, а не от разни сайтове за статистика..особено gametracker, който доста често се бъгва и не показва редовни играчи..

Здравейте, първо се извинявам ако нямам право да пиша, но просто нямаше как да не го направя , защото въпросния играч не играе от 1 месец или поне не с този ник, както бе упоменато по-горе. В гънгейма съм винаги, когато има дори 1 човек, винаги влизам, докато този никнейм не съм засякъл дори 1 път. Друг е въпросът, колко пъти е влязал и ReuS в Гънгейма , защото него съм го засичал 2 пъти.

Все пак успех. :)

Едит:

Офтопик:
Не знам дали е свързано с геймтракера , обаче в топа срещу името и на мене не ми показва реалните часове, които съм изиграл.

"В гънгейма съм винаги, когато има дори 1 човек, винаги влизам, докато този никнейм не съм засякъл дори 1 път. Друг е въпросът, колко пъти е влязал и ReuS в Гънгейма , защото него съм го засичал 2 пъти"

Ами доста странно щом си "постоянно" вътре не знам защо не те засичам като цъкам днеска например през по голямата част играх само във гънгейма..Но да се върнем на темата..редактирах си мнението по горе и казах своето мнение :)

Да поиграе още месец, щом не можем да сме сигурни колко реално е влизал в ГГ. Ако наистина е изиграл 1 месец при нас, БЕЗ права, то сега поне ще има цел заради която ще влиза редовно.

Към кандидата:

- бъди редовен, играй само с един ник, спазвай правилата на веригата, следи и форума за инфо за да си в час с актуалните теми. Всичко това ще е в твоя полза. Ти си на ход... успех yes4 За сега неутрален !

• 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...