Jump to content

Кандидат за Админ Ve3naTa 420

Ve3naTa 420

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Виктор Делчев

2. Години: 17

3. Град:  София

4. Били ли сте Администратор досега? ДА

5. Къде и за колко време?

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/player/Ve3naTa 420/dd2.cs1.bg:27015/

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? [CS1.BG] -=DUST2 NOSHTTA GARMI=- [NIGHT VIP] #1

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? След 12:30ч. колкото е нужно :)

9. Можете ли да работите в екип? ДА

10. Познавате ли amx командите?  ДА

11. Имате ли проблеми с нервите? НЕ

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? Ve3naTa 420

13. Facebook за връзка?

От мен имаш Против преди 2 дни те видях,да играеш със друг играч за хп,не се убивате и залагате бомба (ц4),без да се стреляте също така няколко пъти те видях как бавиш цялата игра на играчите .Също така не си се доказал с абсолютно нищо.

За съжлаение не съм те виждала и не мога да кажа мнение за теб но ще се доверя на колегата ... може би ако бъдеш по активен и ако играеш в игра , старай се да играеш от по слабите да помагаш и не бави играта , споделяй на админите за проблеми в сървъра дали за хакери или някой който псува и мисля,че следващия път ще ти се даде шанс за момента от мен имаш НЕ съжалявам много :)

• 2 weeks later...

От мен също имаш Против. От както ти е пусната кандидатурата си влизал буквално веднъж и то за съвсем кратък период. Щеше да е добре докато е още отворена да покажеш, че заслужаваш шанс, но уви .. :)