Jump to content

Възможно ли е да се включат другите 2 снайпера

Guest FreedoM

Recommended Posts

Понеже не успях да намеря раздел "Предложения за сървърите" исках да попитам дали е възможно да се включат G-3 и SG-550 понеже ще внесат малко повече разнообразие в играта. Сега общо взето всичко е awp, m4 и ak пък и тези оръжия са си официални. Знам че са наричани "ботски снайпери" ама все пак играта става малко по-интересна и разнообразна.

Кое е по-интересното? Че минимум 2 играчи от всеки отбор застават с тях в някой ъгъл и не мърдат цяла игра. Много пъти е имало дискусии, връщани са махани са и според мен е най-добре да ги няма.

+1

Кое е по-интересното? Че минимум 2 играчи от всеки отбор застават с тях в някой ъгъл и не мърдат цяла игра. Много пъти е имало дискусии, връщани са махани са и според мен е най-добре да ги няма.

Ами то е същото и с awp. Ако един или двама свестни играчи пазят A и x с awp единствения начин да се противодейства е t масово да накупят awp и в един момент гледаш 17 от 20 (примерно) играча са с awp и е изключително дразнещо. А и с g3 може да се ръшва без оптика, не е задължително да се застане в някой ъгъл, добри са срещу awp и слаби срещу ak и m4. Да не говорим, че ти трябва над 6к за g3+armor. Нещо ново ще е добре според мен.

С тези двата да направиш frag ти трябват 2 изстрела (ако не е hs), което на движещ се target не е мн лесно. Третия в повечето случаи miss-ва. awp те взема за 1 shot i общо взето си е по-добро оръжие т.е. ако него го има няма причина да ги няма тези двата.

Ако имаш някакъв бягащ с mka или uzi на близко разстояние, да го вземеш с оптика с g3 си е доста трудно, трябва без оптика. За 550 да не говорим.

Против, само гледай ако се сложат още по зле ще станеш, то не стига ,че сега чакаш па и с тия автоматични снайпери ще стане още по зле.А и без тях си е доста по добре.

Ми аз недостатъци не знам да има.. Ходиш си и мажеш на ред без оптика, това оръжие е най -голямото недоразумение.

точно за това е излишно и най големия бот става играч с него

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...