Jump to content

Оплакване от несправедлив бан - Jivota si minava nema tashak

Recommended Posts

||| You are banned
||| Nick: Jivota si minava nema tashak
||| By admin: ochite wall,racete aim !
||| Reason: obiden nick
||| Ban created: 13.05.2022 - 20:49:14
||| For length: 1 hour
||| On: [CS1.BG] -=DUST2 NOSHTTA GARMI=- [NIGHT VIP] #1 (de_dust2)
||| Time left: 56 minutes
||| Will expire: 13.05.2022 - 21:49:14

Точка 5 от правилника за игра в сървърите гласи : Никове съдържащи цинизми, обиди и глупости са забранени. Наказанието е change nick/kick/ban

3 пъти ти смених името,също така ти казах,да спреш да си го сменяш,но ти продължи с твоето нагло поведение

Не случайно играят малки деца вътре във сървъра.Реши,че ще вървиш на контра и да ми обясняваш,че никът ти е на няколко години,ако ще и на векове да е.Тук има правилник,който трябва да се спазва + това банът ти е за 1 ден не за седмица или месец,не виждам за какво се оплакваш.

Edited by ochite wall, racete aim
edit
  • Харесвам 2
  • ХА-ХА 1

Къде видя обида...къде видя да е насочено към някой...къде видя нагло поведение...Яко спрял си и ограничен приятел това е банна не ме интересува ама не се прави така изпъква се по други начини щом го искаш :) Лека жив и здрав :P

Едното няма нищо общо със другото,след като не разбираш от дума какво точно искам да ти обясня си е твой проблем.

След изказаното на главен мисля,че темата е приключена + банът ти е изтекъл,дано за напред да не се повтаря.

On 13.05.2022 г. at 8:16 PM, Hell said:

Беше ли ти казано да си смениш ника? Защото с този ник няма за какво да се оплакваш !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...