Jump to content

Кандидат за Админ: Awp+:Deagle

Recommended Posts

b_560_95_1.png

Образец за кандидатстване:

Копирайте въпросите долу в червено, поставете ги във вашата кандидатура и отговорете на тях, като се стремите да бъдете честни спрямо нас. :)

1. Име и Фамилия:  Антонио Стойнев.

2. Години:  26.

3. Град:  Родно място- Радомир, живущ в Лондон. 

4. Били ли сте Администратор досега?  Не.

5. Къде и за колко време? 

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= Minutes Played: 2468 (41.4 часа)

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор?  Game Server: [CS1.BG] -=WAR3 RESPAWN 16lvl [SAVEXP]=-

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? Живота ни взима от времето, но ще отделям колкото мога и винаги ще викам още играчи!

9. Можете ли да работите в екип?  Да!

10. Познавате ли amx командите? Ако не ме лъже паметта помня основните команди.

11. Имате ли проблеми с нервите? Не.

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  Awp+:Deagle

13. Facebook за връзка? https://www.facebook.com/antonio.stoynev.90/

Ако мога да добавя още нещо. Смятам, че ще засиля сървъра, защото съм активен и винаги викам с мен още играчи. С времето ще помогна да напълним заедно сървъра без хакери! Гарантирам, че ще сме доволни, ако съм помощник админ. 

Здравей. Засичал съм те в сървъра (макар и да не си виждал :D ). Единственото, което не е ОК е, че си направил регистрация в форума от скоро. Бъди редовен и тук, както в сървъра и следи за промени! Редовен си, не си конфликтен, не се заяждаш.... Там по рядко влизат админи и ще е нужен един редовен. Според мен ще се справиш, а и ако има нещо, което не ти е ясно ще ударим по едно рамо!

От мен имаш едно Да. 
Успех!

Edited by Vladi
  • Благодаря 1

Не съм те засичал, но ще се доверя на @Vladi, че си редовен играч. Както той каза са ни нужни админи за този сървър, така че би могло да ти се даде шанс. От мен също имаш ДА!. Успех!

• Благодаря 1

Много ми е интересно,как направи тези минути за игра,след като почти никой не влиза във сървъра.Защо си мисля,че си стоял поне 20 30 часа спектаторска позиция,за да направиш самите часове (игра),само и само да пуснеш кандидатура ??

• Харесвам 1

Преди 17 минути, ochite wall, racete aim said:

Много ми е интересно,как направи тези минути за игра,след като почти никой не влиза във сървъра.Защо си мисля,че си стоял поне 20 30 часа спектаторска позиция,за да направиш самите часове (игра),само и само да пуснеш кандидатура ??

Да, прав си, почти няма хора в сървъра и е нормално да се съмняваш. Но, както написах в кандидатурата ми, когато влизам да играя викам и други играчи с мен! Точно заради това, смятам, че ще успея да помогна с издигането на сървъра. Ще се радвам, ако може да се провери дали съм бил спектатор, защото не мисля, че повече от 5 минути съм бил спектатор. :)  

• Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...