Jump to content

Предложение за сървърите

Recommended Posts

Предлагам този който е бил гагнат например с ник "Player" , след като е бил гагнат с този ник да си остане с този, а не да може да се преименува на "CSS | PLAYER" (чист пример са тези никове). Предполагам, че всички биха го одобрили. 

преди 2 часа, Star said:

Предлагам този който е бил гагнат например с ник "Player" , след като е бил гагнат с този ник да си остане с този, а не да може да се преименува на "CSS | PLAYER" (чист пример са тези никове). Предполагам, че всички биха го одобрили. 

Каква е идеята да си остават със същите имена ?
Що се отнася до гагване-то, по мой последни спомени без значение дали се ре-кънектва или си сменя името гаг-а си оставаше. 

преди 6 часа, P.PeTRoV said:

Каква е идеята да си остават със същите имена ?
Що се отнася до гагване-то, по мой последни спомени без значение дали се ре-кънектва или си сменя името гаг-а си оставаше. 

Идеята е, че тези двама индивиди отгоре ги гагнах и след това почнаха да си сменят никовете и заяждат с мен и съответно ги баннах за по ден. (Тоест няма голямо значение, че даден играч е гагнат, след като пак може да се заяжда) @Come on - MVP и @tsvetkovсъщо го биха потвърдили (бяха там) 

• Харесвам 1

И така да се направи ще излязат ще си сменят никовете и пак няма оправия… При това положение, ако продължават със детинските работи ще бъдат наказани за повече време.

Edited by - Law
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Тъжен 1

преди 1 час, - Law said:

И така да се направи ще излязат ще си сменят никовете и пак няма оправия… При това положение, ако продължават със детинските работи ще бъдат наказани за повече време.

Това ми е идеята, че дори и да излязат и сменят никовете и влязат на  ново докато все още гага е в сила, то да бъдат с този ник с който са гагнати. 

19 minutes ago, Star said:

Това ми е идеята, че дори и да излязат и сменят никовете и влязат на  ново докато все още гага е в сила, то да бъдат с този ник с който са гагнати. 

Това няма как да бъде избегнато. Или гаг-а ще трябва да се сетне на IP или на SteamID, а както знаем в днешно време не е трудно да се сменят и двете, така че пак ще има начин да се избегне.

Ma  ще взема пусна едно оплакване накрая от тебе, да видим как сме се заяждали, ника ми го сменяше ти, щото се бях написал звездата , ти ми го смени и аз се написах звезден прах и ме баннa, щото твоя ник е Star, тва че си тънкообиден не е мой проблем. 

Edited by Иво Ангелов

Преди 32 минути, Иво Ангелов said:

Ma  ще взема пусна едно оплакване накрая от тебе, да видим как сме се заяждали, ника ми го сменяше ти, щото се бях написал звездата , ти ми го смени и аз се написах звезден прах и ме баннa, щото твоя ник е Star, тва че си тънкообиден не е мой проблем. 

Предизвиквам те да пуснеш. 

Преди това се беше писял jen4o към denko и също така bat johny към johny. Продължавай в същия дух и пак ще те накажа. 

P. S  Кристиян Върбанчев или cleen1k, казвам го и тук. Това, че FURLER е админ не означава, че ще ти търпим глупостите. Оплакванията от теб специално са много. Детските ви глупости си ги запазете за училището или градината 

Edited by Star
Да добавя
  • Харесвам 4

Аз едно не разбирам. Всички тук и админи и Вие сме за да си доставим удоволствие. Влизате и почвате да се дъвчете с някой. Или влизате с обидни или с не цензурни никове. Защо? Толкова ли е трудно да си измислиш нормален ник, та дори и да си напишеш името? И защо все някой Ви пречи и трябва да се заяждате? Все се питам, това мъжки хормони ли са или комплекси за малоценност, дето да се избиват? Помислете, че тук има малки деца, много често деца и на други играчи във веригата. Нека сме по-отговорни и не ги учим на глупости, а на нещо по-добро. Бъдете по-отговорни. Колкото и да сме в игра и тя възпитава. Възпитава дори нас, а какво остава за малките които са тук?

• Харесвам 3
  • ХА-ХА 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...