Jump to content

Оплакване от админ 1345

Star

Recommended Posts

1. Име на админа 1345 
  2. IP и SteamID на админа ( някои админи имат правата си на IP или SteamID ) - 
  3. Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията )  Темата е дълга и не мисля да се задълбочавам, но дадения админ твърде много си позволява и надвишава правата. Сменя постоянно карти и то само които той иска и нямат нищо общо с playlist-а (хората постоянно бягат от classic сървъра заради него) и след това ми се оплакват да сменя мапа на някой нормален, но за съжаление не мога, а този така наречен "админ" твърде явно може и прекалява, също така лигави се постоянно и прочие. Не искам да го обиждам, но има ум колкото една медуза, а това не се търпи вече. Няма уважението нито на играчите , нито на колегите си, но на никой не му се пуска тема. Не може сега в классик сървъра да виждам Осман (1345) да играе и след като вляза да излезе , а картата е $1000$ , а играчите 13 на брой и да не смени картата, а те да искат. Разбирам, че е стар админ и за това не му махате правата, но не се търпи.

P.S Писал съм до Varbanov, но не ми прочита съобщението, не знам и аз защо.

4. Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo / снимки ) - Имам свидетели (всички останали администратори и играчи)
  5. В кой сървър се е развила случката  - Всичките 
  • Харесвам 7
  • Upvote 3

Османе нищо лично към тебе,но доста пъти съм ти правил забележки относно смяна на мапове,но ти явно не взимаш под внимание това което ти се казва,явно трябва да си изпатиш едно хубаво,за ти дойде акъла в главата...

Също така лиготията ти няма спирачки : викаш,крещиш по микрофона,смееш се като напушен или като дрогиран човек  ДАЖЕ и се ОРИГВАШ,с каква наглост,ние трябва да ти слушаме свинската ти изцепка и то не 1,не 2ма,а 32-ма играча.

Също така,играхме няколко пъти маповете cs_militia и cs_estate и нарочно спираш светлините в самата къща,хората ти казват да се спреш,ти с цялата си наглост продължаваш,сякаш си на 5 години да си играеш с тока и с светлините.Какъв пример даваш на играчите с твоето децко поведение,хапчетата ли не си пиеш или,успокоителните не работят върху тебе

Казвал съм ти го адски много пъти дръж се на ниво,децчки поведения особено от наша страна като админи,не се толерират,не само аз и сестрата на доктора сме ти правили забележки и то не 1 път също,тъй че или се взимай в ръце или скоро може да си кажем дожидване и да си стиснем ръцете както си трябва..Пак ти казвам сдъжжай си нервите и не прави простотии....Това да ти е като обица на охото !!!!!!

Също така към @V.VaRBanoVще те помоля да премахнеш от класика мапа de_survivor  и $1000$ от мап цикала,за да няма повече такива изцепки и да не се връщаме отново в тази тема след време..

Edited by b0TL!k3_1926
  • Харесвам 5
  • ХА-ХА 2
  • Объркан 1

Малко темата не е за тук. В никакъв случай не искам да го защитавам, защото и аз съм му правила забележка за тези неща. Но тук не ми се вижда добро място. Има раздел за екипа. Предполагам раздразнението е допринесло за това.
Star, стар, колко да си стар :D Нищо лично, да не се обидиш сега :)

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 2

On 3.12.2021 г. at 3:32 PM, Katerina said:

Малко темата не е за тук. В никакъв случай не искам да го защитавам, защото и аз съм му правила забележка за тези неща. Но тук не ми се вижда добро място. Има раздел за екипа. Предполагам раздразнението е допринесло за това.
Star, стар, колко да си стар :D Нищо лично, да не се обидиш сега :)

Откачих същата вечер :D

• ХА-ХА 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...