Jump to content

Добаване на две нови карти

1345

Recommended Posts

• 3 weeks later...
On 11/30/2021 at 6:53 PM, 1345 said:

Предлагам дасе добави две нови карти 

de_irak2

de_afganistan

за класик сървър да има нещо интересно.

Играл съм и 2-те карти, не са лоши. Според мен на много хора няма да им харесат. 
За това, че по-скоро си мисля, че не е добра идея да се добавят 

Османе, спри да пишеш като тотално неграмотно лапе. 

Аз, както и 99.98% от останалите админи пишем и се изразяваме тук-там с грешки, но пък твоето направо убива респекта който се очаква да имаш като админ! Обясни, как (или по скоро недей...) един полу, средно, грамотен човек ще те оцени и ще има респекта към теб като счита, че си под това ниво ?!?! 

Ако се излагаше само себе си ...ОК, но ти цепиш авторитета на веригата и снижаваш нивото до граници.....ниски !

П.С. 1 Затегни си малко контрола, когато искаш да сменяш карти то си има съответен ред за такава смяна !!!

П.С. 2 Началник, подай червения цвят за да ръшна тук-там, че се нагледах на дивотии.....

• Харесвам 9

преди 6 часа, Hell said:

Аз, както и 99.98% от останалите админи пишем и се изразяваме тук-там с грешки, но пък твоето направо убива респекта който се очаква да имаш като админ! Обясни, как (или по скоро недей...) един полу, средно, грамотен човек ще те оцени и ще има респекта към теб като счита, че си под това ниво ?!?! 

Ако се излагаше само себе си ...ОК, но ти цепиш авторитета на веригата и снижаваш нивото до граници.....ниски !

П.С. 1 Затегни си малко контрола, когато искаш да сменяш карти то си има съответен ред за такава смяна !!!

П.С. 2 Началник, подай червения цвят за да ръшна тук-там, че се нагледах на дивотии.....

Подкрепям те напълно! 

• Харесвам 1

On 21.12.2021 г. at 8:51 AM, Hell said:

+1 :)

Edited by nuHokuo
липсваше цитата

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...