Jump to content

Кандидат за Админ: error 404

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Мартин Цветанов

2. Години: 20

3. Град:  Перник

4. Били ли сте Администратор досега? да

5. Къде и за колко време? Danger- cs.eu за около година и в още един, но не го помня

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= Minutes Played: 8971 общо със старият ник над 15 000мин

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор CS1.BG | DUST2 DIVA NOSHT #2

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър От 3 до 5часа. Събота и Неделя по над 5/6 играя до 3/4ч. полунощ

9. Можете ли да работите в екип? Да

10. Познавате ли amx командите? Да

11. Имате ли проблеми с нервите? Не

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете error 404

13. Facebook за връзка Мартин Цветанов

• ХА-ХА 4

Колко кандидатури смяташ да пускаш,след като предната ти кандидатура все още стои непокътната... Наглостта  ти няма  край .нПротив от мен и  предните ти кандидатури през 2020 съм писал какви са причините, за мен нямаш място в екипа нищо лично.

Edited by b0TL!k3_1926
  • Харесвам 1
  • Upvote 2

Бе, ти не се спря,бе момче! Целият форум е пълен с твоята кандидатура само. Няма да ти дадат права, мирясай най-накрая и си седни на трибуквието!

• Upvote 1

Колкото и кандидатури да пуснеш все ще съм Против, защото нахалството ти е безгранично. Активността ти е 0, броя на кандидатурите е безумно много за отрицателното време и държанието ти е все същото, а за спазването на правилата дума да не става.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...