Jump to content

Кандидат за админ: InSaNiTy_

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Славян Златев

2. Години: 22

3. Град:  Варна

4. Били ли сте Администратор досега? Да.

5. Къде и за колко време? Play4Fun, Silver-CS, Cs-Vladislavovo.org, CS-Man1a, cs-Varna, Amnesia-cs, Dex Zombie Crysis, UGC.LT, Uctt и тн. преди години, доста време.

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= https://www.gametracker.com/player/InSaNiTy_/79.124.59.140:27016/

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? CS1.BG | DUST2 DIVA NOSHT #1

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 4-5ч. понякога повечко

9. Можете ли да работите в екип? Да.

10. Познавате ли amx командите? Да.

11. Имате ли проблеми с нервите? Не.

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? InSaNiTy_

13. Facebook за връзка?https://www.facebook.com/Anonymous.InSaNiTy.1337

За сървъра,който си посочил има достатъчно админи.

Снощи ми направи впечатление,че повече стоеше спек, което пречи на хора без вип,които искат да играят - да влязат.

(Заемаш място при почти пълен сървър)

Когато пък беше в игра на няколко пъти влезе в конфликт с други играчи,което не е от твоя полза. Оправи си държанието, активността и се пробвай пак. НЕ!

• Харесвам 7

Мойто мнение тук едва ли има значение, Но първо спамиш постоянно!!! И на неколко пъти вече  виждам как се подиграваш на хората кой кво нямал кой как бил играл от мен Не!!! Жив и здрав. 

• Харесвам 3

преди 3 часа, SHAKATA said:

Мойто мнение тук едва ли има значение, Но първо спамиш постоянно!!! И на неколко пъти вече  виждам как се подиграваш на хората кой кво нямал кой как бил играл от мен Не!!! Жив и здрав. 

Знам, че някои хора имате проблеми с общуването, ама не го показвайте поне тук. :D 

Edited by insanity75
  • ХА-ХА 1

Съгласен съм с горните постове + че си пишеш в кандидатурата без да си попитан от което си правя извод, че не познаваш правилата. Против!

П.п Продължаваш да ги нарушаваш. 

Edited by Анубис
  • Харесвам 1

Познавам правилата, умишлено ги наруших сега, понеже тия 2-мата горе, дрънкат тия глупости, понеже в сървъра никой не им обръща внимание (шаката най-вече) като съм там. :D 

Малко излишно да "гласуват" на лични мотиви. Има предостатъчно играчи, които могат да кажат точно обратното за мен. :D

• ХА-ХА 1

И от мен имаш Не. Причина за това, е че съм те засичал да ползваш неприлични думи. Един път даже те бяха гагнали, но вместо да си изчакаш наказанието ти реши да си махнеш гага по някакъв начин. 

• Харесвам 2

Това с гаг-а го помня, защото май аз ти го сложих. Не пиши под мненията, защото не е позволено. От мен не, от скоро те виждам в сървърите, но може да пробваш след някой друг месец, за да може да дадем по-категорично мнение за теб. Надявам се дотогава да няма такива като с гаг-а и поведението ти е да е за бъдещ админ. Успех. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...