Jump to content

банаха ме без причина

doubleCS

Recommended Posts

нз защо си направих регистрация изобщо в форума като знам че пак  нищо няма да направят системно ме предизвикват и чакат да напрая грешка да ме отсранят от сървара demonaz системно ме гагва за нищо нито съм го обиждал нито другите просто ми се прави на мъж постояно ме тровят псуват и тормозят 4 или 5 играча tripleG постоянно лъже и псува кото див селянин но мен гагват ако му върна pazi_glavata също системно ме псува demonz  като админ само им гледа сеира и мен банва и гагва има и още 2 или трима им подържат тъпотии направо немога да повярвам че този demonaz е на 30 години и избива комплекси с админство за една игра която повечето са деца

зареди такива админи и плоски  играчи като тези които хем немогат да играят а и тормозят и махат други играчи евла сървара ви ще стане много як аз повече няма да вляза в този сървар и ако не ми се махне бана или се накажат тези играчи tripleg,pazi_glavata ,demonaz,logistik  които редовно нарушават и се праят на велики на деца уЖьССС писна ми  от тях няма да вляза повече в тоя сървар и ще направя всичко възможно да откажа и други играчи от този сървар как добрите играчи нямаха проблем с мене !!!! а само тия утайки само ми се правят на интересни КАК  да са живи и здрави повече няма да еим правя кефа и на вас заспали админи гледайте си сървара и махнете тая пумия дето промива децата

успех ви желая никви демота няма прая всеки е наясно за какво стамва въпрос как системно лъжат тия забравих да добавя и тоя [email protected] където е меродия на всяка манджа и лъже с тях постоянно

• ХА-ХА 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...