Jump to content

Кандидат за Админ: [S.p.R] - Seth

Seth''TheMessiah''Rollins

Recommended Posts

1. Име и Фамилия:  Стоил Палийски

2. Години:  18

3. Град:  Пловдив

4. Били ли сте Администратор досега?  Да,много пъти!

5. Къде и за колко време?  Веригата ''Danger'' - за около година и половина; Head Admin в "HSK Basebuilder'' - 3 години; и Owner на няколкото Deathrun сървъри!

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?  https://www.gametracker.com/player/[S.p.R] - Seth/79.124.59.244:27017/ (3287min)

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? CS1.BG | AWP INIDIA ONLY

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 4-7 часа, някой дни може и повече!

9. Можете ли да работите в екип?  Определено

10. Познавате ли amx командите?  Всяка до една!!

11. Имате ли проблеми с нервите? Не!

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? [S.p.R] - Seth

13. Facebook за връзка?  Стоил П.

От мен имаш Не по простата причина, че си се регистрирал онзи ден (Неделя) и вече пускаш кандидатура за админ... 
Не се прави така (би трябвало да го знаеш, щом си бил админ в други вериги)! Бъди редовен в форума, опознай екипа и играчите...!

• ХА-ХА 1
  • Upvote 1

Преди 30 минути, Tsvetkov said:

От мен също имаш Не, тъй като само един път си покрил тези 4-7 часа за последните 7 дни. Също не виждам да си докладвал за нарушители. 

Ако няма как мога да докладвам.. а за часовете със сигурност са повече от колкото показва gametracker защото като почна в 9,10 вечерта и не ставам до 2 ;  без да броим часовете през деня

Edited by Seth''TheMessiah''Rollins

Преди 46 минути, Vladi said:

От мен имаш Не по простата причина, че си се регистрирал онзи ден (Неделя) и вече пускаш кандидатура за админ... 
Не се прави така (би трябвало да го знаеш, щом си бил админ в други вериги)! Бъди редовен в форума, опознай екипа и играчите...!

За форума разбирам от скоро го направих но в самия сървър съм 95 процента от дните в последния горе-долу месец! И за половин час съм ставал админ в сървър стига да съм показал достатъчно качества и отношение.

• ХА-ХА 1

1. Важно правило - Не коментирай СЛЕД мнението на който и да е от екипа - От мен имаш НЕ , заради това.

2. Нямаш и един месец в който да си регистриран във форума.

3. Нямаш нито един доклад със ДЕМО за нередности или нарушутели.

4. За един месец и 5 дена имаш само 3300 минути което е 55 часа за месец и една седмица а твърдиш че ще си тук поне 4 до 7 часа.

5. Идеята да кажеш къде си бил админ е да кажеш имената на веригите или сървърите ,а не само да кажеш " и в други вериги ", звучи така все едно си поне на 30 години а никой никъде ( поне мисля) че не е чувал за теб, дори аз в денджъра не съм чувал за теб, а когато си бил "админ" там най-вероятно си бил на 10/12 години.

6.  До колкото разбрах си на 18 години ( едва ли...) бил си три години някъде админ плюс година и нещо още  някъде станаха 4 и нещо плюс още " няколко както твърдиш, ЕДВА ЛИ си достатъчно на ясно с правата на администраторството и то В ТАКЪВ СЪРВЪР в който дори на мен ми е сложно контролирането.

7. Поразгледах и разпитах двама трима в денджъра, никой нищо не знае тебе... а това не говори добре....

От мен имаш - Не. 

Цъкни тук и прочети тази тема

• ХА-ХА 2

От мен също имаш НЕ ... Доста от скоро влизаш в сървъра , вярно не си конфликтен , играеш си играта , но това не е достатъчно .... Постарай се малко повече с присъствието и с препоръките на по горе изказалите се ....

• Благодаря 1

Аз съм против ! Аматьорското ти изказване, и за 30 мин. игра са ме прави админ е достатъчно за мен ! Всички, които са писали по темата ти с отрицателен вот ги подкрепям ! Аз съм на същото мнение като тях !

• Харесвам 1
  • ХА-ХА 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...