Jump to content

Кнадидатура за админ no sleep

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Митко Бисеров Александров

2. Години:  25

3. Град:  Плевен

4. Били ли сте Администратор досега? Да

5. Къде и за колко време? тук 3 години 

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played Много време имам тук 

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? 

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър?  Классик и Респаунд 

9. Можете ли да работите в екип? Да 

10. Познавате ли amx командите? Да

11. Имате ли проблеми с нервите? Не

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? no sleep 

13. Facebook за връзка?  Митко Бисеров Александров 

Благодаря за оделеното време 

Edited by no sleep
  • ХА-ХА 1

Аз съм твърдо За! 

Стар админ и справедлив към всички!   Имаше нещо, заради което си изгуби правата (сигурен съм, че не го е направил умишлено, а без да иска)... 

Та аз съм За да му се върнат правата! 

Нещо си объркал по 7ма и 8ма точка, най-вероятно неволно, но... от мен имаш Не. Имаше кофти поведение от твоя страна при положение, че ти се направи забележка от главните, а и помня нещата, които писа на няколко пъти в сървърите, след което ти се отнеха правата. Стоя зад мнението си, че първо трябва да се види промяна като играеш в сървърите, ако се реши да ти се дадат пак права. Нищо лично и никак не омаловажавам факта, че си бил колега дълго време във веригата. Успех.

Edited by RuthlesSs.

Не са ми били отнети правата 

преди 11 часа, RuthlesSs. said:

Нещо си объркал по 7ма и 8ма точка, най-вероятно неволно, но... от мен имаш Не. Имаше кофти поведение от твоя страна при положение, че ти се направи забележка от главните, а и помня нещата, които писа на няколко пъти в сървърите, след което ти се отнеха правата. Стоя зад мнението си, че първо трябва да се види промяна като играеш в сървърите, ако се реши да ти се дадат пак права. Нищо лично и никак не омаловажавам факта, че си бил колега дълго време във веригата. Успех.

В предишния ти период на админ, активността ти беше супер слаба. Ако искаш отново да ти се даде шанс - подобри това нещо. От мен към момента категорично - НЕ! 

Активността ти наистина беше много слаба и също така те забелязвах как доста пропускаше да слагаш гагове, пишеше с големи букви при положение, че аз казвам на играчите да не го правят и тези писанки бяха пълните глупости. От мен имаш НЕ.

Кандидатурата ти не убеди екипът и поради тази причина си отхвърлен!
Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Edited by Führer
  • Харесвам 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...