Jump to content

Права!

o0

Recommended Posts

Ти да не би да си перфектен ??

Какъв е проблема сега и защо тръгваш да обиждаш ?

С какво съм го обидил , нямам никакъв проблем искам да кажа че перфектни хора няма , били сме без преценка били сме не редовни , ми имаме си проблеми , това че той може 7/24 да е онлайн други не могат. Не съм го нарекъл "някак си" само го попитах да не би той да е перфектен след като ние не сме , гледах темата на Живков 60% от администраторите казаха че Живков е хакер , сред тези администратори бяха и Черната Барета и Асус , но накрая се изпатихме други , както и да е щом така сте решили така да бъде.

гледах темата на Живков 60% от администраторите казаха че Живков е хакер , сред тези администратори бяха и Черната Барета и Асус , но накрая се изпатихме други ,

Явно не си разбрал идеята аз и баретата каква роля имахме ...умишлено написахме, че е хакер. read Както и да е.. горе главата, няма се сърдиш ;)

гледах темата на Живков 60% от администраторите казаха че Живков е хакер , сред тези администратори бяха и Черната Барета и Асус , но накрая се изпатихме други ,

Явно не си разбрал идеята аз и баретата каква роля имахме ...умишлено написахме, че е хакер. read Както и да е.. горе главата, няма се сърдиш ;)

Добре щом сте си играли ролята , но не знаят какво се случва с мен , само ти знаеш какви са ми проблемите нито Тончев знае , нито Валери , според теб имат ли в това положение да ме критикуват ??

Аз не виждам някой да те критикува, то всеки си има проблеми на главата нали знаеш?

Ми тогава дадения администратор можеше да ме потърси и да ме попита какво става с мен вместо направо да ме изрита като мръсно псе .... :ban:

Аз не виждам някой да те критикува, то всеки си има проблеми на главата нали знаеш?

Ми тогава дадения администратор можеше да ме потърси и да ме попита какво става с мен вместо направо да ме изрита като мръсно псе .... :ban:

Темата е за да се разясни, защо са премахнати някои админи, а други са с ограничени права. Това,че ти се засягаш от казаното, не означава,че някой те обижда.

Няма причина да недоволстваш и спамиш толкова, при положение,че нямаш никаква активност.

P.S Понеже явно не си прочел правилата :

14.При отсъствие за повече от 2 седмици, администраторът е длъжен да уведоми в съответната тема.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...