Jump to content

Предложение за сървър

Digital Animal

Recommended Posts

Здравейте,

Върти ми се следната идея - преди имаше доста сървъри с 3-те най-играни мапа, а именно - d2, aztec и inferno. Как ви се струва идеята да се пусне такъв сървър, например вместо някой от всичките d2 only, който сървър да е с 20/21 играча и да е класик общо взето (по този начин и ще се пълни по-лесно, а и няма да става мазало)? 

Коментирали сме доста пъти с някои играчи, че биха разнообразили. 

Ще се радвам да чуя какво мислите!

Поздрави,

Digital Animal/ Мартин :)

П.С. Знам, че има Classic/Massive сървър (но идеята ми тук е различна).

• Харесвам 1

2 пъти пусках същите теми да има класик със старите карти - инферно, ацтек, дъст, ццбле, итали и т.н и ми се смяха и незнам още кво. Ама искали да има различни карти и да имало разнообразие и Масива в момента 6 човека на фу_сноу ... 

Едно време играхме един мап сайкъл със 7-8 мапа къде ги знаят всичките без вотове без нищо, знаехме кой мап след кой е и сървъра беше винаги фул и беше мн яко 

ЕДИТ:

Ей го къде е лика тука

Edited by Димитър Станчев

Няма смисъл от нов сървър, класика е идеален за тази работа просто решете кои карти искате да се върят точно примерно 3,4 или 5 карти

1. de_inferno de_nuke, de_aztec, de_cbble,de_train

Преди 19 минути, V.VaRBanoV said:

Няма смисъл от нов сървър, класика е идеален за тази работа просто решете кои карти искате да се върят точно примерно 3,4 или 5 карти

И cs_estate, cs_office и cs_italy мисля, че ще бъдат достатъчни.

Edited by Saw

преди 6 часа, V.VaRBanoV said:

Аз съм на същото мнение ! По-добре да се нагласят 5 карти в класика от колкото да се пуска нов за мен на пълно излишен сървър !

И това е правено няколко пъти. Първо се слагат няколко карти, после хората почват да мрънкат, че картите са много малко и искат разнообразие и така в един постоянен омагьосан кръг.

• Харесвам 1

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...