Jump to content

Станах VIP, но не се активира

Alexander Penev

Recommended Posts

След като закупиш се активира след смяна на картата. Преди да влезеш в сървъра пишеш в конзолата никът с който си писал випът и паролата setinfo _pw "паролата от закупуването"

Преди 9 минути, Alexander Penev said:

Значи в конзолата си пиша например както ми е никнейма AlexP и след това паролата, така ли?

в конзолата трябва да напишеш единствено паролата си за випа, от настройките във вип системата когато си направил регистрация и след това от профил настройките  в синьото каре гледаш където си написал ника с който играеш, и паролата която си въвел трябва да я въведеш в игра.

в конзолата пишеш 

setinfo _pw парола

със разстояние как съм ти го написал,иначе няма да те пусне. А ника си го добави от настройките в цс-а ти или в конзолата пишеш name AlexP или ника с който играеш и след това пишеш командата за паролата.

Преди 2 минути, Alexander Penev said:

V.Varbanov мерси, надявам се да го направя. Аз съм със Suzuki K7 750 :)

Пиши ако всичко е наред с вип-а . Аз съм К7 600 :)

Сега ти видях акаунта във вип системата ти си заредил само парите,без да закупиш права в даден сървър, за това отиваш от ляво в главното меню и цъкаш на закупи флагове,след това избираш сървър където искаш да си вип маркираш опцията 4.80 - пълен пакет от вип услуги, и цъкаш на закупи! И чак след това ще ти се заредят правата в игра.

Последен въпрос и няма да досаждам повече. В менюто което каза, да си избера и закупя флаг, го няма сървъра в който аз цъкам. Ip-to е 79.124.59.244:27032

А името на сървъра е CS1.BG | AWP ARENA [XP|LEVEL|RANK]

Как мога да закупя флага за този сървър?

Благодаря предварително!!!

Преди 1 минута, Alexander Penev said:

Последен въпрос и няма да досаждам повече. В менюто което каза, да си избера и закупя флаг, го няма сървъра в който аз цъкам. Ip-to е 79.124.59.244:27032

А името на сървъра е CS1.BG | AWP ARENA [XP|LEVEL|RANK]

Как мога да закупя флага за този сървър?

Благодаря предварително!!!

ако го няма сървъра в листата когато отидеш на закупи флагове,то сървъра не предлага никакви вип услуги.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...