Jump to content

TSARUHOV

Recommended Posts

По време на игра, бях slay-нат, със забележка, че е забранено да се качвам на места недостъпни за другите раси. Качих се на същото мясти с друга раса. Последва същото наказание. В този ред на мисли трябва да се забрани и качването по кашони и т.н.

jhorwH

• ХА-ХА 1

преди 1 час, TSARUHOV said:

По време на игра, бях slay-нат, със забележка, че е забранено да се качвам на места недостъпни за другите раси. Качих се на същото мясти с друга раса. Последва същото наказание. В този ред на мисли трябва да се забрани и качването по кашони и т.н.

jhorwH

Там където показваш е забранено.

Edited by BlackClash

преди 1 час, TSARUHOV said:

jhorwH

Точно и ясно са  ти казали ,че е забранено да се качваш на места недостъпни за другите раси! Всеки божи ден се пише и казва това в сървъра ,но всеки път се злоупотребява...нямаше нужда да пускаш  тема точно за това...Това си е един от основните правила във war3 сървъра :)

преди 16 часа, aydjan ahmedow said:

Точно и ясно са  ти казали ,че е забранено да се качваш на места недостъпни за другите раси! Всеки божи ден се пише и казва това в сървъра ,но всеки път се злоупотребява...нямаше нужда да пускаш  тема точно за това...Това си е един от основните правила във war3 сървъра :)

Точно и ясно казах, че съм достигнал до мястото и с втора раса. И при положение, че не съм на някакво странно място, а на обикновен терен от картата достъпен за другите раси какъв е проблема. Същото се случи и с терена зад моста, който пък е достъпен за всички раси.

7y2u3S

Не се оплаквам, че е забранено. Оплаквам се, че няма ясна граница за това което е позволено и не.

Не разбирам какъв е зора ти, като ти правим забележка да не ходиш, а ти продължаваш да ходиш! Правилата са за всички и всеки е наказан за това, че не ги спазва. Интересното е че чак тема си пуснал. Ако искаш да пуснем катеренето по целия мап и да се пуснем 30 човека с хюман и да се стреляме в облаците. Това ли е целта на Уаркрафт ?

• ХА-ХА 1

Преди 4 минути, Mowgli Wobblin said:

Не разбирам какъв е зора ти, като ти правим забележка да не ходиш, а ти продължаваш да ходиш! Правилата са за всички и всеки е наказан за това, че не ги спазва. Интересното е че чак тема си пуснал. Ако искаш да пуснем катеренето по целия мап и да се пуснем 30 човека с хюман и да се стреляме в облаците. Това ли е целта на Уаркрафт ?

Проблема е, че няма ясни правила. Не е ли затова форума, какво му е интересното, че съм пуснал тема. Ако прочетете пак и се вгледате тези места не са облаците и не са достъпни само за Human race. Какъв е смисъла от Уоркрафт, и от картите, ако нямам право да използвам уменията и малко находчивост?

Заради точно тези които не уважават правилата са взети тези мерки.Където не е достъпно за раси като ОРК, Найт Елф и т.н. е забранено за всички и щом ти се прави забележка значи има защо. Има си забранени места и те не са малко. Ако искате да играете без катерене : трябва да се играят 3 карти. 

Преди 16 минути, Mowgli Wobblin said:

Заради точно тези които не уважават правилата са взети тези мерки.

Кажи честно, прочете ли първото изречение?

Преди 20 минути, TSARUHOV said:

Проблема е, че няма ясни правила.

Кое трябва да се уважава?

Преди 18 минути, Mowgli Wobblin said:

Ако искате да играете без катерене : трябва да се играят 3 карти. 

Значи сега се играе с катерене?

Защо не си вземате малко време преди да отговорите. Пишете безсмислици, въобще не помагате и сте груби.

Вярвай ми ако исках да съм груб щях да съм. Изрично през 2 минути ти излиза съобщение в сървъра : Катеренето е Забранено ! Не знам как да ти го обясня по ясно ?
12. Забранява се използването на: бъгове по картите [ качване върху играч за преминаване през стена/ качване върху карта] Наказанието е slay/kick/ban 
Ясно изразени правила за всяка различна карта няма как да има. Мисля, че разбра за какво ти говоря.

Edited by Mowgli Wobblin

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...