Jump to content

Кандидат за админ : JoinT

aydjan ahmedow

Recommended Posts

1. Име и Фамилия: Айджан Ахмедов

2. Години: 25

3. Град:  Търговище

4. Били ли сте Администратор досега? Да в няколко сървъра, преди 5-6години :)

5. Къде и за колко време? Не помня точно имената на сървърите, единия мисля че беше HD servers  :)

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= ?https://www.gametracker.com/player/Joint/79.124.59.244:27020/

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор? WAR3RESPAWN 16lv

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? Когато не съм на работа по 4-5 часа,а когато съм по 2-3 , понякога може и да не мога да вляза защото работата ми е на смени ,но ще се постарая да бъда редовен :)

9. Можете ли да работите в екип? ДА!

10. Познавате ли amx командите? ДА!

11. Имате ли проблеми с нервите? Малко,но нали е човешко толкова :)

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете? JoinT

13. Facebook за връзка?използвам само Whatsapp - на лично :)

благодаря предварително за всички отзиви :)

Редовно те засичам в сървъра. Не съм забелязал да нарушаваш правилата и да се държиш зле с другите играчи. Имаш ЗА от мен защото трябват админи и за там. Препоръката  ми е да си по-редовен тук и нещата ще се получат. 

• Харесвам 1

Тъй като напоследък аз съм най-често там.... Изключително кротък и възпитан играч, никога не съм те виждал да си в пререкания с някой! Имаш ДА от мен. Успех !

• Харесвам 1
  • Upvote 1

Преди 5 минути, Bate Gosho23 said:

Аз казвам Да само, защото те помня от самото начало още ,когато играехме Zombie Biohazard 

охоо аз пък се чудех от де си ми познат :)  това беше преди доста време обаче ,имах някви проблеми и точно по това време спрях да цъкам...успех ти пожелавам и на теб!! , видях че си одобрен вече :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...