Jump to content

Предложение за форума и екипа

Dragonspower

Recommended Posts

Добър ден,

Виждам, че имате доста сървъри и сигурно планирате да ги развивате, но за да се осъществи това, трябва да се идентифицира малко ред и отговорност в тази общност.

Предлагам модераторите да влизат по-често във форума и да посещават по-често модераторския панел, защото (за пример давам тази тема) това седи от доста време тук и е в грешен раздел, направи ми впечатление, че са писали и хора от екипа в нея, но не са си направили труда да я докладват, от тук си правя извода колко са запознати с правилата и длъжностите си.

След това, предлагам да се добавят генерирани банери за сървър статусите от геймтрекър с едни и същи цветове, защото в момента 2 сървъра са с лилави банери, 1-2 с червени, няколко с оранжеви и тн. - седи като детска градина, много грозно!

Така, да премина към третото си предложение. Предлагам да се направят различни категории за сайта/форума и сървърите. Също така да се добавят форум иконки на всички форуми, не само на някои, или директно да се премахнат всички, защото 2-3 форума имат иконки, 3-4 нямат и тн. Това също стои много грозно!

Като цяло, за сега това трябва да се промени, останалото с времето си.

Като за начало, съгласен съм с идеята за по-честото влизане, особено от страна на модераторите. Би било страхотно.. Що се отнася до примера, не виждам как точно си се хванал за тази тема или пък в раздела, където се намира, нито виждам проблем, че е там.. Да сам каза, че седи там от доста време и смятам, че щом не е преместена, значи няма проблем да стои там ( разбира се с времето малко по малко форума се изчиства и теми като тази вероятно ще бъдат изтрити ) . За второто предложение, смятам, че е въпрос на личен вкус, лично за мен не е проблем, нито изглежда грозно. Третото е наистина добро и наистина може да се добавят дадените иконки :)

Като за начало, съгласен съм с идеята за по-честото влизане, особено от страна на модераторите. Би било страхотно.. Що се отнася до примера, не виждам как точно си се хванал за тази тема или пък в раздела, където се намира, нито виждам проблем, че е там.. Да сам каза, че седи там от доста време и смятам, че щом не е преместена, значи няма проблем да стои там ( разбира се с времето малко по малко форума се изчиства и теми като тази вероятно ще бъдат изтрити ) . За второто предложение, смятам, че е въпрос на личен вкус, лично за мен не е проблем, нито изглежда грозно. Третото е наистина добро и наистина може да се добавят дадените иконки :)

Темата не си стои там, защото си е на правилното място, а защото модераторите не я забелязват.

А за сървър банерите, забелязах, че са променени. :)

Благодаря!

• 3 months later...

За да не спамя с нова тема, искам да добавя - ако може да се премахнат цветовете и уголемяването на шрифта, че понякога, когато някой сложи най-големия мащаб на текста, при този черен бакграунд толкова гадно се набива на очи, че ме кара да не чета никакви теми във този форум.

На вярно това е писано, заради мен. Понеже аз използвам тези неща доста често. Съжалявам, че го правя, но така подчертавам разни неща над които трябва явно да се наблегне повече или да се помисли повече над тях. Не мисля, че четенето на едно мнение малко по - различно цветно и с различни размери на шрифта ще ти съсипе зрението за 1 минути близо. А и така всичко изглежда готино от колкото да се пише по обикновения начин сигурно и затова са сложени тези неща с тази цел, за да се подчертават по - важните неща и да не е някакво сиво. Надявам се ме разбра правилно, колега най - малко искам да се карам или споря с колегите ми. (Написах го по обикновения начин, за да не те дразни докато го четеш.) :)

Много се извинявам ако съм те обидил, наистина го написах заради начините, по които коментираш обаче много пречи когато в цялата ми стая е тъмно , около 2-3 вечерта и когато чета мнение просто много дразни очите и моментално ме кара да натисна Х на форума. Все пак си свободен може да си правиш мнението както си искаш, не мога да те задължавам и не го правя , ако така както казваш ти харесва повече оцветявай си ги и т.н. просто не се влияй от моето мнение. Благодаря за разбирането и приятен ден! :)

Отново казвам, не съм имал за цел да те обиждам или нещо такова и се надявам да не съм го направил.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...