Jump to content

Проблеми със сървъра от днес + нямам VIP

KanuTy

Recommended Posts

Забелязвам, че сменихте мода, въпреки че предния беше по-добре 100 пъти и веднага се видяха проблеми в сървъра. Не знам защо Ви беше да бутате предния мод, който беше перфектен и нямаше проблеми. Ето проблемите, които се забелязват. :)

1. Нямам VIP, бях си платил миналата седмица, не ми е изтекъл, но просто в момента нямам в сървъра, ще си кажа ника и паролата, ако трябва да проверите, би трябвало на 12 април да ми изтече, но дори сега нямам. Нито имам титлата в TAB-а, нито допълнителна флашка, нито нищо.. :)

2. Повечето от командите, свързани с мода, не работят. Нито changerace, нито resetskills, нито нищо. :)

3. Расата Warden - преебана тотално, няма mole, няма нищо. Най-якото умение на Warden-а се изпари, а до вчера го имаше.. :)

3. Цената на tome of experience от шоп-а струва сравнително евтино, около 1000 долара, което не ми е проблем, но така адски бързо ще се дига нивото на расите, което ще е безинтересно. :)

4. Дори самите умения на расите са разбутани и бъгнати. Влизам си с Lord-а, пише, че съм 16 левел, а аз все още не го бях качил :D И на всичкото отгоре, не стига, че ми пише, че съм 16-ка, ами уменията разбутани.. Имаше хора, които се оплакваха, че и при тях е така с Undead, и т.н. демек XP-то бъгнато и омазано.. 

Ще бъде добре да оправите нещата, просто като върнете стария мод и т.н. Този нещо не се харесва на болшинството и адски осран.. самия мод.. :) 

Дано вземете мерки и с VIP-а ми, за който съм заплатил до 12-ти Април. Поздрави! :)

Edited by KanuTy

До някъде си прав, а колкото до вип-а и в другите сървъри ми се получава и на мен така, чак ми писна да развивам първи и втори левел всеки ден 

До колкото разбрах, скоро ще се оправят нещата и всичко ще бъде нормално...трябва просто да изчакаме няколко дни.. (все пак в карантина сме )

Edited by b3zRazL!ch3n @ kzj
това в скобите го казах на шега

Не знам какво общо имаше карантината със смяната на мода и т.н. Също така не те разбрах и за VIP-а.. След смяната на мод не бях VIP, а съм си платил до 12-ти Април. XP вдигаме за левел на расите, не за VIP, доколкото знам.

Дано наистина скоро всичко се оправи.