Jump to content

Кандидатура за админ [Mlekarite] Q u a t t r o ~

nuHokuo

Recommended Posts

1. Име и Фамилия:  Димитър Ненов

2. Години: 25

3. Град:  Велико Търново

4. Били ли сте Администратор досега? Да

5. Къде и за колко време? Преди няколко години в един сървър който не помня как се казваше. Може би за около година

6. От колко време играете в нашите сървъри? В Gametracker Minutes Played= Minutes Played: 35927  С kAvAL cREw  клана и Minutes Played: 12477 с текущия.

7. В кой от нашите сървъри бихте искали да сте Администратор?  Д2  Forever #1

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 6-8 часа дневно

9. Можете ли да работите в екип? ДА

10. Познавате ли amx командите? ДА

11. Имате ли проблеми с нервите?  Понякога :Д но като цяло НЕ

12. С какъв псевдоним/име/Nikcname играете?  [Mlekarite] Q u a t t r o ~

13. Facebook за връзка? https://www.facebook.com/d.nenov13

Поздрави :)

• Upvote 1

От старите играчи си - гласувам ти доверие. Гледай само времето,което отделяш за сървъра наистина да съвпада с часовете,които си посочил,защото една част посочват едно в кандидатурите, а реално е друго. УСПЕХ!

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Не знам дали обикновените потребители (като мен) имат право на мнение, но гледам, че потребителите пишат, така че и аз ще напиша един ред. :D

Лично аз съм те засичал в игра, макар и не в d2 forever, и не си ми правил лошо впечатление, освен това си ми почти градски, така че.. Успех. :)

Преди 35 минути, Георги Райнов said:

Ще гласувам с Да макар,че ти гласува за мен НЕ .

Надявам се да се справиш
В момента имаме нужда от админи и ще бъдеш полезен.

Това с гласа НЕ беше преди време.  Сега е друго, а и ти се промени от тогава. Сега бих гласувал с да :)

преди 2 часа, CanYouFeelMe? said:

8. По колко време на ден реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър? 6-8 часа дневно

Това ако е вярно от мене имаш ДА!

Такааа.. Нека бъдем реалисти и си кажем, че ако стоиш по 6-8 часа нямаш никакъв живот реално. Моля когато пускате кандидатура бъдете така любезни да си казвате реално как стоят нещата.. От мен имаш ЗА поради простата причина, че имаш достатъчно минути според мен и би бил полезен като наблюдател в сървъра за нередности :) Успех.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...