Добре дошли в cs1.BG

Регистрирайте се сега, за да получите достъп до всички наши функции. След като се регистрирате и влезете, ще можете да създавате теми, да публикувате отговори в съществуващи теми. 

Не ми отчита статистиката

KanuTy

Recommended Posts

Здравейте на всички! Отдавна цъкам в сървъра, но от скоро започнах да влизам в час и имам няколко победи на карти, но винаги като победя и ми пише винаги, че ми е за първи път... Викам да не би да ми го показва само на мен така, но реших да влезна в статистиката в сайта на GunGame, и там не ми намира ника, намира подобен на моя... Не, че съм задобрял много, но имам някъде 3-4 победи, но така и не се намирам в статистиката, а и в самия сървър дори след края на картата ми пише, винаги, че ми е първа... Имал съм предходен бан, да не би да е заради това, защото съм имал бан и да не ми отчита? Не ми е голям проблем, но ми е любопитно защо така се получава при мен. :)

Това е бъг при който на няколко спечелени игри не ти отчита следващата такава, според моите наблюдения се случва през 4-5 взети победи, понякога варира, но общо взето има недостатък в системата за отчитане на резултатите. Проблема не е от днес или вчера, писал съм по  въпроса назад във времето, днес го направих пак и ще изчакаме тук да разберем дали може да се поправи.

On 3/19/2020 at 12:25 PM, KanuTy said:

Здравейте на всички! Отдавна цъкам в сървъра, но от скоро започнах да влизам в час и имам няколко победи на карти, но винаги като победя и ми пише винаги, че ми е за първи път... Викам да не би да ми го показва само на мен така, но реших да влезна в статистиката в сайта на GunGame, и там не ми намира ника, намира подобен на моя... Не, че съм задобрял много, но имам някъде 3-4 победи, но така и не се намирам в статистиката, а и в самия сървър дори след края на картата ми пише, винаги, че ми е първа... Имал съм предходен бан, да не би да е заради това, защото съм имал бан и да не ми отчита? Не ми е голям проблем, но ми е любопитно защо така се получава при мен. :)

Здравей! За съжаление този бъг го има от самото стартиране на гънгейм мод-а коментирано доста пъти в различни форуми,,с цел да се разреши и да отчита правилно статистиката,но без успех и до този момент. Извинявам се за недоразумението,но се надявам да разбереш! Поздрави :)

Guest
This topic is now closed to further replies.